تشریح برنامه‎ های سالروز شهادت امام سجاد(ع) در حرم مطهر رضوی

۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۰۶:۴۷
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ویژه برنامه‎های سخنرانی و عزاداری شهادت امام سجاد(ع) در حرم مطهر رضوی را تشریح کرد.

حجت الاسلام حسین شریعتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز گفت: پنجشنبه هفته جاری مصادف با 12 ماه محرم به روایتی سالروز شهادت مظلومانه حضرت سجاد(ع) است و به همین مناسبت مراسم عزاداری در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.
وی افزود: ویژه برنامه شب و شام شهادت امام سجاد(ع) چهارشنبه و پنج‌شنبه 20 و 21 شهریورماه از قبل نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجج الاسلام والمسلمین شریعتی‌تبار و حسینعلی سعدی برگزار می‎شود و در ادامه مداحان و ذاکران خاندان عصمت و طهارت(ع) به مرثیه‎ خوانی و سینه‎زنی می‎پردازند.
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی اعلام کرد: ویژه برنامه روز شهادت امام سجاد(ع) نیز پنج‌شنبه از ساعت 11 با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محسن حسین‌زاده برگزار می‌شود.
شریعتی‌نژاد گفت: افزون بر برنامه‎های رواق امام خمینی(ره) در شب و روز شهادت امام سجاد(ع) برنامه‎های پرسمان دینی و حلقه معرفت با موضوع سیره زندگانی این امام همام در رواق‎های حرم مطهر برگزار خواهد شد.
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی خاطرنشان کرد: همچنین به مناسبت شب شهادت امام سجاد(ع) برنامه سخنرانی و عزاداری ویژه بانوان در رواق حضرت زهرا(س) تدارک دیده شده که پنج شنبه از ساعت 11 آغاز می‌شود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید