در طول ایام ماه محرم؛
خدمات فرهنگی در پاتوق کتاب حرم رضوی ارائه می‌شود
۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۹
به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی در ایام سوگواری سیدالشهدا(ع) و یاران با وفایشان در پایگاه «میهمان‌سرای اندیشه» خدمات فرهنگی ارائه می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، پایگاه میهمان‌سرای اندیشه، پاتوقی برای کتاب زائران و مجاوارن بارگاه منور امام مهربانی‌ها است که می‌توانند در طول ماه محرم با حضور در این پایگاه از خدمات فرهنگی این مجموعه بهره‌مند شوند.
مطالعه و خوانش کتاب برای گروه‌های سنی مختلف از کودک تا بزرگسال، شرکت در مسابقات فراگیر کتابخوانی و اهدای جایزه فرهنگی، بررسی و نقد کتاب‌ها توسط مخاطبان به ویژه کتاب‌های منتشر شده توسط انتشارات معاونت تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی، اجرای نمایشنامه بر اساس محتوای کتاب‌ها با محوریت ترویج کتاب و کتابخوانی، ارائه مشاوره‌های کتاب به مخاطبان میهمان‌سرای اندیشه جهت استفاده از سیر مطالعاتی مناسب در موضوعات مختلف، ارائه فایل‌های دیجیتال کتاب‌ها از طریق وب‌کیوسک مستقر در محل میهمان‌سرای اندیشه از جمله خدمات فرهنگی است که از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی طراحی شده و در ماه محرم به زائرین  ارائه می‌شود.
ایام محرم فرصت مغتنمی جهت مطالعه کتاب برای رده‌های سنی مختلف و شرکت در مسابقات کتابخوانی و دریافت هدایای متبرک فرهنگی است. لذا علاقه‌مندان می‌توانند در این ایام با حضور در میهمان‌سرای اندیشه واقع در باب‌الهادی(ع) صحن جامع رضوی از خدمات فرهنگی این مجموعه بهره‌مند شوند.

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید