گردهمايي فعالان امربه معروف و نهي از منكر در حرم رضوی برگزار شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۴
خانواده شهدای امر به معروف و نهی از منکر در گردهمایی تجلیل از فعالان امر به معروف و نهی از منکر در آستان قدس رضوی مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش آستان نیوز، در این برنامه که صبح امروز با حضور تولیت آستان قدس رضوی در تالار قدس حرم مطهر برگزار شد، از خانواده شهیدان فرخ رضا فقیهی، علی نوروزی فاروقی و غلامعلی منزلساز کرمانی از شهدای امر به معروف مشهد تقدیر به عمل آمد.
همچنین با اهدای لوح تقدیر و نسخه نفیس نهج البلاغه خانواده شهید محمد کبیری از فریمان و شهید جواد صدیقی و علی اکبر مهربانی از شهدای امر به معروف و نهی از منکر نیشابور نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.
در این همایش از خانواده شهیدان حسین خوشکار و سید جعفر جعفری دولت ابادی از شهدای واقعه گوهرشاد که سالها پیام رعایت عفاف و حجاب را به جامعه منتقل کردند نیز تقدیر به عمل آمد.
در ادامه این مراسم از فعالان عرصه امر به معروف و نهی از منکر آستان قدس رضوی نیز قدردانی صورت گرفت.
حجت الاسلام والمسلمین گنابادی نژاد جانشین شورای امر به معروف آستان قدس رضوی در این همایش با ارائه گزارشی از آموزش ها و دستاوردهای این شورا گفت: موضوع امر به معروف و نهی از منکر از آموزه های دین اسلام است که در قرآن کریم، سیره اهل بیت(ع) و در شاخصه ها و نشانه‌های جامعه اسلامی مورد تاکید بوده است.
وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص احیای این فریضه الهی به اقدامات شورای امر به معروف و نهی از منکر آستان قدس رضوی اشاره کرد و گفت: این شورا تلاش داشته تا در راستای گسترش، ترویج و تعمیق فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، ارتقای پارامترهای نظام اجرایی و خدمت با الگوی امر به معروف و نهی از منکر و حمایت از شان و منزلت حامیان این فریضه الهی تلاش کند.
گنابادی نژاد همچنین ابراز امیدواری کرد با برگزاری این همایش هم افزایی و انسجام پیش از گذشته در پیکره خادمان و مسئولان آستان قدس رضوی در حوزه امر به معروف انجام گیرد.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود