برگزاری مسابقه فرهنگی فیلم، مجله و کتابخوانی در حرم رضوی

۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۸
مسابقه فرهنگی فیلم، مجله و کتابخوانی ویژه ماه محرم و به منظور بزرگداشت ایام سوگواری امام حسین(ع) و یاران باوفایشان از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی طراحی شده و در بارگاره منور امام مهربانی‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش آستان نیوز، این مسابقه با موضوع  قیام عاشورا و با هدف بازخوانی آرمان‌های مکتب حسینی از سوی سامانه نورالهدی طراحی و در طول ماه محرم برگزار می‌شود.
مسابقه فرهنگی فیلم، مجله‌ و کتابخوانی به صورت حضوری و با پخش برگزیده فیلم و انیمیشن‌های کوتاه اجرا می‌شود و در پایان سوالاتی از متن همان آثار پخش شده بین مخاطبان توزیع می‌شود.
مسابقات براي گروه‌هاي مختلف مراجعه‌کننده به اتاق مطالعه نورالهدي از طریق استخراج سوال از کتب، فیلم و انیمیشن‌هاي کوتاه و‌... با موضوعات متنوع ویژه کودكان، نوجوانان و جوانان در مناسبت‌های مختلف از جمله خدمات سامانه نورالهدی حرم مطهر رضوی است.
ایجاد میز مطالعه نورالهدی در پایگاه آداب زیارت و برگزاری مسابقه کتابخوانی بین مخاطبان با رویکرد نهادینه کردن سیره رضوی در بین جوانان و نوجوانان از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی طراحی شده است.
این طرح فرهنگی علاوه بر پایگاه‌های آداب زیارت در باب‌الهادی(ع) و صحن جامع رضوی در رواق‌های حضرت زهرا(س) و رواق امام خمینی(ره) راه‌اندازی شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند در ایام ماه محرم با حضور در اتاق مطالعه نورالهدی علاوه بر استفاده از برنامه‌های متنوع این مجموعه یکی از شرکت‌کنندگان مسابقه فرهنگی فیلم، مجله و کتابخوانی نورالهدی باشند و از هدایای متبرک آستان قدس رضوی بهره‌مند شوند.
یاد‌آوری می‌شود؛ در طرح سامانه مخاطبان نورالهدی حرم مطهر رضوی دانش‌آموزان مقطع دبستانی در گروه سنی کودک، دانش‌آموزان دوره اول دبیرستان در گروه سنی نوجوان و دانش‌آموزان دوره دوم دبیرستان در گروه سنی جوان قرار گرفته‌اند و علاقه‌مندان به عضویت در شبکه مخاطبان نورالهدی می‌توانند به سایت razavi.aqr.ir مراجعه کرده و ضمن تکمیل فرم عضویت به خانواده بزرگ نورالهدی بپیوندند.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود