به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی؛

سی و نهمین مجله نورالهدی ویژه نوجوانان پسر منتشر شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۳
به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی، سی و نهمین شماره مجله نورالهدی ویژه نوجوانان پسر منتشر شد.

به گزارش آستان نیوز، این مجله ویژه فصل تابستان 98 و برای مخاطبین نوجوان پسر سامانه نورالهدی حرم مطهر رضوی چاپ و به اعضای نوجوان این سامانه ارسال شد.
مجله نورالهدی با رویکرد انتقال آرمان‌ها و ارزش‌های اسلامی به نسل جوان و با تبیین موضوعات اخلاقی، اعتقادی و مذهبی به صورت کتبی تهیه و در اختیار مخاطبین سامانه نورالهدی گذاشته شد.
این مجله به سفارش اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی و با تلاش حجت‌الاسلام والمسلمین حسین مهدوی پارسا، سید مهدی موسوی مقدم، جعفر بهروان، سیده نرگس میر‌فیضی و ویراستاری وجیهه رمضانی در شمارگان یازده هزار نسخه توسط معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی تهیه و برای مخاطبین نوجوان پسر در سراسر کشور ارسال شد.
نویسندگان سی و نهمین شماره مجله نورالهدی با بیان موضوعاتی همچون «حرف دل»، «سبک زندگی»، «چراغ آینده»، «مهارت‌های زندگی»، «احکام»، «سواد رسانه‌ای‌«، «کلام آسمانی»، «کالای ایرانی بخریم» و... مطالبی را ارائه داده‌اند.
سامانه نورالهدی حرم مطهر رضوی در راستای تدوین نظام جامع آموزش‌‌های فرهنگی و ارتقای باورهای دینی و با هدف تربیت نیروی انسانی متعهد مبتنی بر سیره و روش اهل بیت(ع) به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی راه‌اندازی شده و در مناسبت‌های ویژه محصولات متنوعی را تولید و به مخاطبین این سامانه ارسال می‌کند که چاپ مجله ویژه فصل تابستان از جمله این محصولات است.
همچنین ارسال رایگان نشریات نورالهدی، کتب و محصولات فرهنگی و چند رسانه‌ای ویژه کودکان، نوجوانان و جوانان، برگزاری مسابقات فرهنگی، قرعه‌کشی بین اعضای ممتاز و اهدای جوایز نفیس و متبرک، برگزاری نمایشگاه از آثار ارسالی مخاطبان نورالهدی در قالب‌های متنوع نقاشی، دلنوشته، عکس، داستان و... از دیگر برنامه‌های اجرایی این سامانه است.
یادآور می‌شود؛ مجلات نورالهدی در سه گروه سنی کودک، نوجوان و جوان به همت معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی به صورت فصلی تهیه و چاپ می‌شود و از طریق ارسال رایگان در اختیار مخاطبان این سامانه قرار می‌گیرد.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود