اجرای طرح‌های مهارت‌آموزی ویژه بانوان خادمیار رضوی در کرمانشاه

۱۳۹۸/۰۶/۲۳ - ۱۴:۴۸
مسئول کانون خادمیاری بانوان و خانواده رضوی استان کرمانشاه گفت: این کانون در حال اجرای سه طرح مهارت‌آموزی و فرهنگی از جمله «کار آفرینی»، «معصومه های بهشتی» و مسابقه کتابخوانی «اوسنه گوهر شاد» برای عموم بانوان است.

به گزارش آستان نیوز از کرمانشاه، پانزدهمین نشست تخصصی بانوان رهروی انقلاب اسلامی"برهان" توسط کانون خادمیاری بانوان و خانواده در کرمانشاه برگزار شد.
مسئول کانون خادمیاری بانوان و خانواده رضوی استان کرمانشاه در این زمینه به خبرنگار ما گفت: امروز شاهد برگزاری پانزدهمین نشست تخصصی برهان همزمان با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان با موضوع نقش زنان در بقای عزاداری ها و تداوم حرکت عاشورایی با سخنرانی خانم جانجانی و حضور بانوان خادمیار هستیم که اثر بخشی نقش زنان در زنده نگه داشتن فرهنگ عاشورایی امری غیر قابل انکار است.
وی ادامه داد: این نشست ها با هدف آشنایی بانوان با سبک زندگی ائمه اطهار(ع) به خصوص حضرت رضا(ع)، هر ماه یک بار توسط این کانون برگزار می شود.
مسئول کانون خادمیاری بانوان و خانواده رضوی استان کرمانشاه در ادامه به برنامه های اجرایی این کانون اشاره کرد و گفت: در حال حاضر خادمیاران رضوی کانون بانوان در حال اجرای سه طرح فرهنگی و خدماتی از جمله «معصومه های بهشتی»، «کار آفرینی» و برگزاری مسابقه کتابخوانی «اوسنه گوهر شاد» است.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید