‌معاون آموزشی دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) خبر داد؛

برگزاری سومین دوره بازآموزی و توان‌افزایی اساتید دانشگاه امام رضا(ع)

۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۱:۰۸
‌معاون آموزشی دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) از برگزاری سومین دوره بازآموزی و توان‌افزایی اساتید دانشگاه امام رضا(ع) خبر داد.

به گزارش آستان‌نیوز، محمد قربان‌زاده با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: این طرح به منظور برگزاری دوره‌های آموزشی توان‌افزایی و باز‌آموزی مدرسان و اعضای هیئت علمی دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) تدارک دیده شده است.
وی خاطر‌نشان کرد: این دوره‌ روزهای 26 و 27 شهریور ماه به مدت 8 ساعت برنامه‌ریزی شده است و متقاضیان این طرح، کلیه اساتید، اعضای هیئت علمی ثابت و کلیه اساتید مدعو که سابقه همکاری آنان با دانشگاه کمتر از سه سال است می‌باشند.
این مقام مسئول همچنین افزود: در این دوره‌ که با حضور رئیس دانشگاه و معاون فرهنگی و معاون آموزشی برگزار می‌شود، دیدگاه‌ها، مقررات آموزشی و برنامه‌های فرهنگی تبیین و تشریح خواهد شد.
وی ادامه داد: در این طرح، به موضوعاتی همچون ارتباط موثر با دانشجو، روش‌های تدریس دانشگاهی و مهارت‌های ارزیابی پیشرفت تحصیلی دانشجویان پرداخته می‌شود.
قربان‌زاده با بیان اینکه در تلاش هستیم این دوره‌ها را در ابتدای هر نیمسال تحصیلی برگزار کنیم، گفت: در پایان این دوره‌ها گواهی حضور به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود