خدمت‌رسانی خادمیاران تبلیغی استان اصفهان به کاروان پیاده انصار الحسین(ع)

۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۳
همزمان با ورود کاروان پیاده انصارالحسین(ع) به شهرستان شهرضا اصفهان، خادمیاران تبلیغی آستان قدس رضوی به استقبال این کاروان پیاده شتافتند.

به گزارش آستان نیوز از اصفهان، حجت‌الاسلام موسوی مسئول کانون خادمیاران تبلیغی سازمان فرهنگی آستان قدس در استان اصفهان در این باره به خبرنگار ما گفت: همه ساله مردم استان اصفهان چشم انتظار قدوم مبارک کاروان پیاده انصار الحسین(ع) هستند تا بتوانند حض و بهره معنوی از حضور در کنار این کاروان حرم حسینی را ببرند.
وی افزود: مراسم امسال با حضور خادمیاران تبلیغی آستان قدس رضوی حال و هوای امام رضایی به خود گرفته است.
حجت‌الاسلام موسوی ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، مردم و مسئولین محلی شهرضا در محل سه راه قتلگاه امام زاده سید علی اکبر در مسیر کاروان پیاده برای استقبال گرد هم آمدند که در پایان نماز جماعت نیز توسط یکی از خادمیاران تبلیغی امام رئوف(ع) اقامه شد.
وی ارتباط مؤثر با اعضای کاروان، پاسخگویی به مسائل شرعی و  خدمت‌رسانی به اعضای کاروان را بخشی دیگر از اقدامات خادمیاران تبلیغی شهرضا در جریان حضور کاروان پیاده اربعین حسینی بود.
شایان ذکر است، کاروان پیاده انصارالحسین(ع) همه ساله با پای پیاده از مشهد مقدس عازم کربلای معلی می‌شوند و همزمان با اربعین حسینی خود را به ضریح مطهر حضرت اباعبدالله الحسین(ع) می‌رسانند و با مولای غریب خود عهد و پیمانی دوباره می‌بندند.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید