مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در اردبیل خبر داد،

اعزام بیش از ۸ هزار زائر اولی استان اردبیل به مشهد مقدس

۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۶
مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل گفت: در سال ۹۸ با همکاری کانون‌های خادمیاران رضوی استان اردبیل بیش از ۸ هزار زیارت اولی به مشهد مقدس اعزام شده‌اند.

به گزارش  آستان نیوز از اردبیل، کاظم دبیر در نشست فصلی و تخصصی خادمیاران رضوی استان اردبیل اظهار کرد: سال جاری بیش از ۸ هزار زائر اولی از مناطق محروم استان اردبیل شناسایی و در قالب ۲۱۰ کاروان به مشهد مقدس، قم و جمکران اعزام شده اند.

وی با بیان اینکه اعزام زائر اولی ها در طول سال با همکاری خیرین و عموم مردم ادامه خواهد داشت، افزود: سهمیه اعزام زائر ولی ها در سال جاری ۸۴ کاروان است.
مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در اردبیل با اشاره به اینکه خادمیاران رضوی نقش اساسی در امر فعالیت های فرهنگی و مذهبی، تربیتی و آموزشی در مناطق مختلف استان اردبیل داشته‌اند، ادامه داد: با همکاری خیرین استان اردبیل امسال بیش از ۱۰۰ بسته نوشت افزار و اقلام فرهنگی به ارزش هر بسته ۱۰۰ هزار تومان تهیه و در بین دانش آموزان بی بضاعت توزیع شد.
دبیر از پرداخت وام ازدواج و اشتغال کارآفرینی برای مددجویان استان خبر داد و گفت: تاکنون یک میلیارد تومان وام قرض الحسنه به درخواست کنندگان وام ازدواج و اشتغال در نمایندگی آستان قدس رضوی استان اردبیل پرداخت شده است.
مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در استان اردبیل در پایان گفت: تهیه و توزیع جهیزیه نوعروسان و ارزاق عمومی از جمله طرح های حمایتی آستان قدس رضوی در استان اردبیل است که با همت خیرین این امر مقدس در حال انجام است.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید