خادمیاران رضوی در هرمزگان به پویش نذر اشتغال پیوستند

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۳۳
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان هرمزگان از پیوستن خادمیاران این دفتر نمایندگی به طرح نذر اشتغال خبر داد و گفت: با کاهش بیکاری، روحیه نشاط و امید در جامعه و به خصوص قشر تحصیل کرده افزایش خواهد یافت.

به گزارش آستان نیوز از بندرعباس، اسماعیل تذرو در جمع خبرنگاران با اشاره به گستردگی پویش نذر اشتغال اظهار کرد: خادمیاران دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در هرمزگان به طرح و پویش بزرگ نذر اشتغال پیوسته‌اند.
وی افزود: آستان قدس نیز در هر دو مقوله شناسایی بیکاران و شناسایی توانمندان حوزه اشتغال طرح نذر اشتغال به عشق امام حسین علیه السلام نقش ایفا می کند.
 تذرو بزرگترین نقطه امید دشمن در جنگ اقتصادی را ایجاد ناامیدی در جامعه دانست و گفت: با کاهش بیکاری، امید به جامعه و بخصوص قشر تحصیل کرده باز خواهد گشت.
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در هرمزگان یکی از شعارهای این طرح را رفع نیاز نیازمندان با توان توانمندان عنوان کرد و گفت: و در واقع شناسایی نیازمندان حوزه اشتغال اعم از زنان و مردان سرپرست خانوار و جوانان بیکار در سراسر استان بواسطه کانون های محله ای خادمیاری آستان قدس رضوی انجام می شود.
 تذرو اضافه کرد: در آستان قدس رضوی کارگروه اشتغال معاونت محرومیت زدایی آستان قدس با کمک خادمیاران توانمندی که به عشق امام رض(ع) دور هم جمع شده اند به گره گشایی از نیازمندان در حوزه اشتغال مشغول هستند.
 وی گفت: این خادم یاران با مشاوره و ایجاد بازار و اعطای تسهیلات و پیگیری و راهبری، تا زمان توانمند شدن در کنار افراد بیکار هستند و به آنها کمک می کنند.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید