خدمت‌رسانی بیش از 8 هزار خادمیار رضوی به محرومان و نیازمندان استان فارس

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۰
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس گفت: تاکنون در این نمایندگی ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر به‌عنوان خادمیاران رضوی در رشته‌ها و تخصص‌های مختلف ثبت‌نام کرده‌‌اند که بیش از ۸ هزار نفر آموزش دیده و در قالب 27 کانون تخصصی و عمومی مشغول خدمت‌رسانی به محرومین و ترویج فرهنگ و سیره رضوی هستند.

به گزارش آستان نیوز از فارس، جابر مهدیار، سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در فارس در جمع خبرنگاران گفت: ۴۲ دوره كلاس‌های آموزشی خادمیاران رضوی استان فارس امروز با حضور ۱۷۰ نفر در مجتمع علوم قرآنی غدیر شیراز در حال برگزاری است.
وی با بیان اینكه از این تعداد ۸۰ نفر بانوان بودند، گفت: در این کلاس‌ها موضوعات مختلفی همچون ماموریت‌های دفاتر نمایندگی و خادمیاران آستان قدس در استانها، راهکارهای ترویج سنت و سیره رضوی، نحوه هم افزایی کانون‌های خادمیاری جهت خدمت‌رسانی بهتر به محرومین و ترویج فرهنگ رضوی، آداب زیارت و نحوه ارتباط میان مدیران آستان قدس و خادمیاران رضوی توسط اساتید حوزه و دانشگاه تبیین و بررسی شده است.
وی با اشاره به اینکه دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس در سال ۹۵ افتتاح شده است، بیان کرد: تاکنون در این نمایندگی ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر به‌عنوان خادمیاران رضوی در رشته‌ها و تخصص‌های مختلف ثبت‌نام کرده‌‌اند که بیش از ۸ هزار نفر آموزش دیده و مشغول خدمت‌رسانی به محرومین و ترویج فرهنگ و سیره رضوی هستند.
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان فارس یادآور شد: از آنجایی که مأموریت اصلی این آستان توسعه فرهنگ رضوی و رسیدگی به محرومین و مستضعفان است در حال حاضر خادمیاران در ۲۵ کانون تخصصی و ۲ کانون عمومی و محلی، سازمانی و تخصصی به محرومان خدمت‌رسانی می‌كنند.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید