گردهمایی بزرگ رضویون عاشورایی مازندران برگزار شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۴۳
همزمان با دهه دوم محرم، گردهمايی خادمیاران رضوی استان مازندران به همت کانون مرکزی خادمیاران رضوی شهرستان آمل در آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز از ساری، آیت الله عباسعلی سلیمانی، عضو خبرگان رهبری در گردهمایی صدها نفری رضویون عاشورایی استان مازندران در آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) آمل، با اشاره به رویداد عظیم عاشورا و واقعه کربلا، گفت: نهضت عاشورا برای همیشه در تاریخ ماندگار بوده و برای افراد جامعه و آیندگان درس بزرگی خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه اگر امروز کشورهای اسلامی همانند یمن، فلسطین، لبنان و ... در مبارزه با ظلم و زور توانستند استقامت کنند، این مقاومت به برکت درس‌آموزی از نهضت عاشورا و همچنین صدور اهداف والای انقلاب اسلامی در راستای حمایت از مظلومان عالم است.
این عضو خبرگان رهبری در پایان با بیان اینکه یکی از بزرگترین افتخارات مردم ولایتمدار و عاشق اهل بیت(ع) ایران اسلامی وجود بارگاه نورانی امام هشتم شیعیان است که هر ساله زائران فراوانی به مشهدالرضا(ع) عزیمت می‌کنند، تصریح کرد: خادمی درگاه اهل بیت(ع) از افتخارات شیعیان در طول زندگی است که امروزه خادمیاران فراوانی از مازندران برای خدمت به زائران رضوی و عرض ارادت به ساحت ملکوتی امام رضا(ع) عازم بارگاه رضوی می‌شوند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید