کلاس تربیت مربی مهدهای رضوی در گنبدکاووس برگزار شد

۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۹
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان گلستان گفت: کلاس تربیت مربی مهدهای رضوی با حضور ۳۰ کارآموز توسط این دفتر نمایندگی در دانشگاه پیام نور شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز از گرگان، سید حسین علوی اظهار کرد:‌ ۵۰ نفر از بانوان شیعه و سنی شرق استان گلستان در کلاس‌های آموزشی مربیان رضوی که از روز گذشته شروع شده شرکت دارند.
وی افزود: بالابردن سطح آگاهی مربیان مهدالرضا(ع) در رابطه با موضوعات مختلف قرآنی و مباحث رضوی برای ارائه به کودکان از مهمترین اهداف برگزاری این کلاس‌های آموزشی است که برای دومین بار در شرق گلستان و با به محوریت شهرستان گنبدکاووس برگزار می‌شود.
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در  گلستان ادامه داد: افراد شرکت کننده در این کلاس‌ها که سابقه مربیگری دارند در پایان گواهی تربیت مربی مهدالرضا(ع) را در شهرستان‌های شرق گلستان شامل گنبدکاووس، مراوه‌تپه، آزادشهر، رامیان، مینودشت، گالیکش و کلاله دریافت می کنند.
علوی ادامه داد: کلاس‌های آموزش مربی مهدهای رضوی با تدریس کارشناس قرآنی اعزامی از مشهد تا پایان هفته جاری در دانشگاه پیام نور گنبدکاووس ادامه دارد.
به گفته مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در گلستان، از سال ۹۶ تا کنون 7 هزار نفر از اقشار مختلف مردم این استان به صورت افتخاری خادمیار امام رئوف(ع) شده‌اند که کار ساماندهی آنان برای خدمت به محرومین و ترویج فرهنگ رضوی در استان ادامه دارد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید