مدیر نمایندگی آستان قدس در مازندران خبر داد؛

خدمت‌رسانی 15 هزار خادمیار رضوی به 50 هزار خانواده نیازمند مازندرانی

۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۹
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در مازندران گفت: 15 هزار نفر خادمیار رضوی در قالب 27 کانون تخصصی به 50 هزار خانواده محروم تحت پوشش آستان قدس رضوی در مازندران خدمت‌رسانی می‌کنند.

به گزارش آستان نیوز از مازندران، اسماعیل امامزاده با بیان اینکه در مازندران بالغ بر 15 هزار نفر خادمیار ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: این خادمیاران دوره‌های آموزشی خود را سپری کرده‌اند و در 27 کانون تخصصی سازماندهی شدند.
 وی تصریح کرد: دفاتر آستان قدس در شهرستان‌ها زمینه حضور و  فعالیت نیروهای مشتاق و متخصص در حوزه‌های مختلف را برای رفع محرومیت و سازندگی کشور فراهم کرده است.
 مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی مازندران با بیان اینکه بالغ بر 50 هزار خانواده در مازندران تحت پوشش آستان قدس رضوی هستند افزود: اهدا سبدکالا، کمک به بیماران در تأمین دارو، تأمین جهیزیه، وام اشتغال و ازدواج، اعزام زائراولی‌ها به مشهد مقدس و ساخت مسکن محرومین ازجمله خدماتی است که دفاتر آستان قدس در کشور به خانواده‌های تحت پوشش خود ارائه می‌دهند.
 امامزاده ادامه داد: در پنج ماهه نخست امسال بالغ بر 7 میلیارد تومان توسط خادمیاران با هدف امدادرسانی به خانواده‌های محرومین جمع آوری و  در قالب اقلام مورد نیاز آنان هزینه شد.
 رضا آزادی کناری معاون محرومیت‌زدایی دفتر آستان قدس رضوی در مازندران نیز با اشاره به اینکه یکی از اقدامات محرومیت‌زدایی آستان قدس، بازسازی خانه‌های سیل زده است گفت: در شهرستان سیمرغ 4 واحد، جویبار 2 واحد، ساری 2 واحد و نکا یک واحد توسط دفتر آستان قدس در حال ساخت است.
 وی افزود: منابع مورد نیاز این بخش را خادمیاران رضوی و بخشی نیز از سوی آستان قدس رضوی تأمین می‌شود.
 معاون محرومیت‌زدایی دفتر آستان قدس رضوی در مازندران بیان کرد: برای تکمیل این خانه‌ها 100 روزکاری در نظر گرفته شده تا تحویل خانواده‌ها در اسرع وقت و قبل از رسیدن سرما انجام شود.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید