پنجمين نمايشگاه ايران فارما با حضور شركت‌های دارویی آستان قدس رضوي آغاز به كار كرد

۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۰
پنجمين نمايشگاه صنعت دارويي «ايران فارما» امروز با حضور شرکت‌های دارویی آستان قدس رضوی در محل مصلاي امام خميني(ره) تهران آغاز به كار كرد.

به گزارش آستان نیوز، در پنجمين نمايشگاه بین المللی ايران فارما، شركت‌های داروسازی ثامن، شيراز سرم، سامان داروی هشتم و یاراطب متعلق به مجموعه‌ دارويي آستان قدس رضوي حضور دارند.
ایران فارما نمایشگاهی معتبر در صنعت دارویی است که با هدف معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت صنعت دارویی کشور از دوم تا چهارم مهرماه در مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.
این نمایشگاه بزرگ‌ترین نمایشگاه بین‌المللی دارویی خاورمیانه محسوب می‌شود که پنجمین دوره آن توسط سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان غذا و دارو و با مشارکت گسترده انجمن‌ها و حضور بیش از 500 شرکت دارویی و صنایع وابسته مرتبط داخلی و خارجی برپا می‌شود.
150 شرکت خارجی از کشورهای مختلف جهان در این دوره نمایشگاه ایران فارما حضور دارند و پیش‌بینی می‌شود بیش از 30 هزار متخصص از آن بازدید کنند.
غرفه‌های شرکت‌های داروسازی آستان قدس رضوی با حضور شرکت داروسازی ثامن در بخش d غرفه ۲۵۴، سمت چپ محراب مصلای امام خمینی(ره) و غرفه سامان داروی هشتم در بخش d غرفه ۲۰۹ قرار دارد.

 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید