مرتضی رجوعی:

کادرسازی برای نظام اسلامی از اهداف دانشگاه امام رضا(ع) است

۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۷:۱۶
رئيس دانشگاه بين‌المللی امام رضا(ع) گفت: هدف اصلی اين دانشگاه تربيت نيروی متعهد و متخصص و دارای رابطه عاطفی و فكری منطقی با اسلام است تا بتواند برای نظام اسلامی كادرسازی كند.

به گزارش آستان ‌نیوز، مرتضی رجوعی در هشتمين نشست هم‌انديشی و هم‌افزايی مديران روابط عمومی های موسسات و شركت‌های تابعه آستان قدس رضوی كه به ميزبانی دانشگاه بين‌المللی امام رضا(ع) برگزار شد، اظهار كرد: دانشگاه درصدد پرورش نيروهای مومن و عالم، متعهد و متخصص و دارای رابطه عاطفی و فكری با اسلام در چهارچوب ارزش‌های نظام اسلامی است.
وی با اشاره به آمار پذيرش دانشجويان غير ايرانی در اين دانشگاه بيان كرد: استاندارد وزارت علوم، تحقيقات و فناوری برای يك دانشگاه بين‌المللی جذب 10 درصد دانشجويان از كشورهای ديگر است كه اين استاندارد در دانشگاه بين‌المللی امام رضا(ع) رعايت شده است و 10 درصد دانشجويان اين دانشگاه را دانشجويان بين‌الملل شامل می شوند.
به گفته رئيس دانشگاه بين‌المللی امام رضا(ع)700 دانشجوی خارجی از 10 مليت در اين پرديس بين‌الملل دانشگاه مشغول به تحصيل هستند و در سال جاری نیز 200 دانشجوی خارجی در اين دانشگاه ثبت‌نام كرده‌اند.
وی در ادامه با بيان اينكه دانشگاه بين‌المللی امام رضا(ع) يك دانشگاه مأموريت‌گراست، گفت: اعتقاد عميق داريم كه هر چه در راستای مأموريت‌های آستان قدس رضوی حركت كنيم، بازارگراتر خواهيم شد و ماموريت‌گرايی ما عين بازارگرايی ما است.
رجوعی خاطرنشان كرد: در راستای مأموريت‌هايی كه به دانشگاه بين‌المللی امام رضا(ع) محول شده، پذيرش دانشجو در اين دانشگاه به صورت تك جنسيتی است و اين امر با استقبال خوب خانواده‌ها مواجه شده و در پرديس خواهران محيط امن علمی و آموزشی برای تحصيل و نقش آفرينی ‌بانوان فراهم آمده است.
اين استاد دانشگاه در بخش ديگری از سخنانش به نقش روابط عمومی ها در پيشبرد و ايجاد تحولات بنيادی در يك سازمان اشاره كرد و گفت: به گفته صاحب‌نظران عامل اصلی تحول و تغييرات بنيادی در يك سازمان واحدهايی است كه در مرز سازمان واقع شده‌اند و روابط عمومی ها چشم بيدار يك سازمان هستند كه كار رصد و پايش محيط را بر عهده دارند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود