استقبال خادمیاران آستان قدس رضوی از 90هزار زائران پاکستانی در سیستان و بلوچستان

۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۸
مسئول دفتر آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان گفت: خادمیاران آستان قدس رضوی با مشارکت سایر نهادهای مردمی و انقلابی در زائرسرای امام رضا(ع) مرز میرجاوه در حال استقبال و پذیرایی از بیش از 90 هزار زائر پاکستانی هستند که به صورت گروهی وارد استان سیستان و بلوچستان می‌شوند.

به گزارش آستان نیوز از زاهدان، دادخدا خدایار به خبرنگار ما گفت: از زمان آغاز شروع عملیات خدمت رسانی به زوار حسینی پاکستان، خادمیاران این دفتر نمایندگی استقبال خوبی از زوار داشته اند که این خدمات شامل اسکان، پخش و توزیع غذای گرم، ایستگاه صلواتی، نمایش فیلم مذهبی به زبان اردو، خدمات سلامت، اجرای برنامه‌های فرهنگی و توزیع محصولات متبرک رضوی است.
وی افزود: بر اساس رایزنی‌های انجام شده با سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی و بنیاد کرامت رضوی، بسته‌های فرهنگی و متبرک حرم رضوی شامل نبات، نمک و سایر اقلام فرهنگی در قالب هدیه ثامن الحجج(ع) به زوار اباعبدالله الحسین اهداء می‌شود.
به گفته خدایار آستان قدس رضوی همچنین با حمایت ستاد مردمی اربعین و خیران مردمی، در حوزه تهیه و توزیع وعده غذای گرم زوار در مرز میرجاوه اقدام‌کرده است.
وی خاطرنشان کرد: خادمیاران رضوی نیز در مرز میرجاوه و سایر مواکب در زاهدان استقرار یافته و کار خدمت رسانی را انجام می‌دهند.
خدایار افزود: با توجه به پیش بینی ورود بالغ بر 90 هزار زائر، ادامه روند خدمت رسانی و پذیرایی زوار نیازمند حمایت‌های همه جانبه بیشتر از سوی همه نهادهای مردمی و انقلابی است.
شایان ذکر است سال گذشته نیز آستان قدس رضوی با اهتمام ویژه‌ علاوه بر تامین وعده‌های غذایی گرم زوار در میرجاوه و زاهدان در بخش‌های توزیع میان وعده، بسته‌های متبرک رضوی، استقبال توسط خدام و پرچم متبرک بارگاه علی ابن موسی الرضا (ع) حمایت ویژه‌ای از این زائران انجام داد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید