تشرف کاروان معلولان شهرستان بم به حرم مطهر رضوی

۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۳
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان گفت: ۴۰ نفر از معلولان ذهنی و جسمی این استان از شهرستان بم به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

به گزارش آستان نیوز از کرمان، سیدحسین صابری با بیان این خبر به خبرنگار ما ابراز کرد: همزمان با ایام اربعین سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین ۴۰ نفر از معلولان ذهنی و جسمی با همکاری خیران شهرستان بم در قالب کاروان مهر درخشان رضوی به حرم مطهر حضرت شمس الشموس(ع) مشرف شدند.
وی با بیان اینکه این گروه از زائران به مدت ۳ روز در مشهدالرضا(ع) اقامت دارند، بیان کرد: تغذیه و پذیرایی این گروه با معاونت محرومیت زدایی آستان قدس رضوی است. همچنین این گروه از زائران یک وعده میهمان میهمانسرای حضرت رضا(ع) شدند.
صابری با اشاره به اینکه هماهنگی و اعزام این گروه از زائران به دلیل مشکلات و معلولیت‌های حرکتی و ذهنی کار سخت و دشواری است، بیان کرد: این زائران هنگامی که در فضای نورانی حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) قرار می گیرند صحنه‌های زیبایی به وجود می آید؛ چرا که با تمام ناتوانی‌های ذهنی و حرکتی به خوبی نورانیت حرم رضوی را درک می‌کنند.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان اعزام زائران معلول و ناتوان جسمی و حرکتی به حرم مطهر امام مهربانی‌ها را یکی از وظایف این نمایندگی خواند و گفت: پیش از این نیز گروه‌های دیگری از بیماران خاص و ایتام این استان توسط نمایندگی آستان قدس رضوی به مشهدالرضا(ع) و حرم مطهر امام مهربانی‌ها مشرف شدند.
شایان ذکر است، تاکنون بیش از 19 هزار نفر از محرومان و اقشار خاص استان کرمان توسط خادمیاران آستان قدس رضوی شناسایی و با مشارکت خیرین محلی به مشهد مقدس اعزام شدند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید