خدمت‌رسانی خادمیاران سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد در اربعین حسینی

۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۰
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد از اعزام پزشکان و پرستاران خادمیار آستان قدس به 6 موکب این استان در عراق و اعطای کمک بلاعوض و تسهیلات ویژه زیارت به 100 زائر اولی کربلا خبر داد.

به گزارش آستان نیوز از یاسوج، ستار هدایتخواه به خبرنگار ما گفت: به درخواست ستاد پیاده روی اربعین حسینی استان کهگیلویه و بویراحمد، یک اکیپ از پزشکان و پرستاران خادمیار برای همراهی با کاروان پیاده روی 950 نفری این ستاد اعزام شدند.
وی افزود: خادمیاران فعال و داوطلب برای خدمات رسانی در 6 موکب برپا شده در شهرهای کربلا، نجف و مسیر پیاده روی در حال خدمات رسانی به زائران هستند.
به گفته وی این گروه قبل از شروع حرکت پیاده روی جلسات آموزشی را به جهت ارائه نکات بهداشتی و رهنمودهای سلامتی برای اعضای کاروان برگزار کردند.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: همچنین خادمیاران این دفتر نمایندگی با همکاری جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان به جهت خدمت رسانی به زائران سید سالار شهیدان در این ایام اقدام به جمع آوری نذورات مردمی برای برپایی مواکب کرده است.
هدایتخواه در پایان افزود: از دیگر خدمات این دفتر نمایندگی، کمک مالی به زائر اولی های ابا عبدالله الحسین(ع) است که به همت خیرین به 100 نفر از این زائران کمک بلاعوض و تسهیلات ویژه زیارت اعطاء شده است.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود