بازدید آیت‌الله دری نجف آبادی از موکب خدمت‌رسانی خادمیاران رضوی در ارک

۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۲
نماینده ولی فقیه و امام جمعه اراک از موکب خدمت رسانی خادمیاران آستان قدس رضوی در اراک بازدید کرد.

به گزارش آستان نیوز از اراک، آیت الله دری نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اراک در بازدید از موکب میقات میقات الرضا(ع) خادمیاران این استان گفت: ملت بزرگ ایران و عراق و دیگر پیروان اهل بیت علیهم السلام در سراسر عالم برای برگزاری هر چه باشکوه تر ایام اربعین سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام آماده می شوند که توفیقات آنها را از خداوند خواستار هستیم.
وی با تاکید بر اینکه این اجتماع میلیونی یک راهپیمایی عزت آفرین و معنادار در بیعت با عاشورا، حضرت زینب کبری(س)، امام سجاد و اهل بیت(ع) است گفت: ان شاء الله همه دلدادگان، دلباختگان، شیفتگان و عاشقان امام حسین(ع) و اردوگاه عاشورا هر چه استوارتر راسخ تر و محکم تر بتوانند شرکت کنند.
امام جمعه اراک، در ادامه با اشاره به برپایی موکب ها و مراسم اربعین در داخل کشور در پذیرایی از زائرین اربعین حسینی بویژه در مسیر حرکت به طرف مرز نیز می تواند بهتر و مطلوب تر و خالصانه بدون چشمداشت و منت برگزار شود.
به گفته وی همکاری و انسجام و مشارکت و اتحاد همه مردم، دستگاه های اجرایی، نهادهای دولتی و خیرین در این موکب به عنوان سرمایه اجتماعی که برای اهل بیت(ع) به ویژه امام رضا(ع) وقف استفاده همگان شده است ضروری است.
آیت الله دری نجف آبادی اظهار کرد: همگان در برابر این موکب و سفره پربرکت ادای دین و انجام وظیفه دارند همان گونه که خادمیاران رضوی به عشق امام رضا علیه السلام مشارکت کردند و حضور دارند.
شایان ذکر است، این موکب با حضور ۲۴۰ خادمیار رضوی در ۳۰ کیلومتری اراک فعالیت دارد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود