۳۳۲ هزار و ۱۵۰ نسخه کتاب در انتشارات به‌نشر تولید و منتشر شد

۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۶
طی ۶ ماه نخست سال جاری، ۳۳۲هزار و ۱۵۰ نسخه کتاب توسط انتشارات آستان قدس رضوی چاپ و منتشر شده است.

مدیر عامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در گفت‌وگو با آستان ‌نیوز با ارائه آماری از عناوین منتشر شده در نیمه نخست امسال در این موسسه، گفت: از مجموع ۱۸۰ عنوان کتاب منتشر شده به شمارگان ۳۳۲ هزار و ۱۵۰ نسخه در شش ماهه نخست سال جاری،‌ ۸۳ عنوان کتاب در شمارگان ۱۴۱هزار و ۵۵۰ نسخه چاپ اول است.
حسین سعیدی تصریح کرد: در این مدت۸۱ عنوان کتاب در شمارگان ۱۴۱هزار و ۶۰۰ نسخه ویژه کودکان و نوجوانان منتشر شده که ۳۱ عنوان کتاب در شمارگان ۴۹ هزار نسخه چاپ اول است.
وی با اشاره به چاپ ۷۴ عنوان کتاب در شمارگان ۷۶هزار و ۵۰ نسخه با محوریت موضوعات دینی و فرهنگ اسلامی افزود: از این تعداد ۳۶ عنوان کتاب در شمارگان ۳۱هزار و ۵۰ نسخه چاپ اول و مابقی تجدید چاپ است.
مدیرعامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) تصریح کرد: در ۶ ماهه نخست سال جاری ۲۵عنوان کتاب در شمارگان ۱۱۴هزار و ۵۰۰ نسخه در حوزه متون دینی وارد بازار نشر شده‌اند.
سعیدی در ادامه با اشاره به پرفروش‌های به‌نشر در سال جاری یادآور شد: کتاب‌های «هم‌قسم»، «اوسنه گوهر‌شاد»، «مجموعه زندگی پر افتخار»، «دعبل و زلفا»، «بیداری»، «سیره علمی و عملی امام رضا(ع)»، «شفایافتگان»، «خلوت مدیر»، «اعترافات غلامان»، «امام رضا(ع) و بچه‌ها»، «داستان‌های تخیلی با مفاهیم قرآنی»، «قصه‌های احکام»، «قصه‌های شیرین از زندگی معصومین(ع)‌»، «داستان‌های شکر خدا»، «قصه‌های حنانه»، «حرم پر از آینه بود»، «ماه غریب من» و «قصه ما مثل شد» از جمله آثار پرفروش حوزه بزرگسال و کودکان و نوجوانان به‌نشر در ۶ ماه نخست سال جاری به شمار می‌روند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود