آغاز پذیرایی مواکب خادمیاری امام رضا(ع) در کرمانشاه از زائران اربعین حسینی

۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۶
مسئول موکب خادمیاری امام رضا(ع) در کرمانشاه از استقبال و پذیرایی موکب امام رضا(ع) در راه آهن کرمانشاه و توزیع 3500 وعده غذای گرم بین زوار حسینی خبر داد.

مراد مینایی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز در کرمانشاه از آغاز فعالیت های مواکب آستان قدس رضوی استان خبر داد و گفت: گروه جهادی خادمیاران استان از پنجشنبه هفته قبل مقدمات راه‌اندازی موکب امام رضا علیه السلام را در چهار نقطه به ویژه مسیر راه آهن کرمانشاه فراهم کرده‌اند.
وی تصریح کرد: سال جاری استقبال زوار اربعین حسينی نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته و برای دومین سال متوالی است که در موکب راه آهن کرمانشاه برای خدمت به زائران عتبات عالیات مستقر هستیم.
مسئول موکب خادمیاری امام رضا(ع) در کرمانشاه با اشاره به اینکه حدود 25 خادمیار رضوی از استان برای خدمت به زوار کربلای معلی در راه آهن کرمانشاه به کارگیری شدند، ادامه داد: استقرار این خادمیاران به صورت شبانه روزی است و خدمت رسانی بستگی به شرایط قطار و مراجع زوار اربعین حسینی در مرز خسروی دارد و پذیرایی ها صورت می‌گیرد.
وی  یادآور شد: سیستم صوتی برای پخش آهنگ های مذهبی در موکب به همراه تجهیزات پذیرایی از قبل تدارک دیده شده، همچنین شربت، دمنوش، چایی و وعده های غذایی به زوار ابا عبدالله الحسین علیه السلام اهدا می‌شود.
مینایی افزود: امروز بیش 3500 وعده غذای گرم به عنوان نهار و شام از سوی این موکب اربعین مستقر در منطقه، پخت و در بین زوار اباعبدالله الحسین علیه السلام توزیع می شود.
مسئول اجرایی موکب امام رضا(ع) آستان قدس رضوی کرمانشاه بیان کرد: چهار موکب آستان قدس رضوی استان در راه آهن کرمانشاه، قصرشیرین، اردوگاه راه کربلا و مرز خسروی آماده اسکان زوار اربعین حسینی است وخدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهند.

https://file.razavi.ir/portal-pub/inline-images/9gue7bwdsizlmp18qyplxm0c97o03he7.jpeg

https://file.razavi.ir/portal-pub/inline-images/wmemsj2c3w12gvuaqhfuxbgdd3aqy4q4.jpeg

https://file.razavi.ir/portal-pub/inline-images/j97765qk4aeknxfjkla2p1armr3q8a9n.jpeg

https://file.razavi.ir/portal-pub/inline-images/k16zkdod65ozb6omp7k24h8km0v8aiyh.jpeg

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود