مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمان خبر داد؛

خدمت‌رسانی خادمیاران رضوی به زائران پاکستانی در میادین ورودی استان کرمان

۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۲
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کرمان از خدمت‌رسانی خادمیاران رضوی به زائران پاکستانی در میادین ورودی شهرهای این استان خبر داد.

به گزارش آستان نیوز از کرمان، سید حسین صابری با بیان اینکه خیل عظیمی از زائران پاکستانی اربعین حسینی از مرز میرجاوه وارد کشور می‌شوند و از استان کرمان عبور می‌کنند، گفت: به همت خادمیاران رضوی موکب‌های خدمت‌‌رسانی به این زائران در شهرهای ماهان، باغین، بردسیر و سیرجان استان کرمان راه اندازی شده است.
وی خاطرنشان کرد: این زائران در شهرهای ماهان و باغین توقف ندارند، از این رو در موکب‌های برپا شده در این شهرها تنها پذیرایی صورت می‌گیرد، اما در شهرهای سیرجان و بردسیر علاوه بر پذیرایی از زائران غیرایرانی امکان اسکان و استراحت آن‌ها نیز فراهم شده است.
مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمان افزود: زائران پاکستانی پس از شرکت در راهپیمایی باشکوه اربعین حسینی و زیارت سیدالهشدا(ع) برای حضور در مراسم شهادت حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) به مشهد مقدس سفر می‌کنند.
وی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته زائران حسینی در هنگام بازگشت نیز از خدمات خادمیاران رضوی این استان بهره‌مند خواهند شد.
صابری افزود: همچنین بسته‌های متبرک رضوی که توسط خادمیاران در استان تهیه و بسته‌بندی شده است نیز به عنوان هدیه فرهنگی به زائران پاکستانی اهداء خواهد شد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود