حضور متخصصان شرکت داروسازی ثامن در نمایشگاه کنگره قلب بیمارستان رضوی

۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۷:۵۳
متخصصان شرکت داروسازی ثامن در نمایشگاه جانبی سومین کنگره بین‌المللی قلب بیمارستان فوق تخصصی رضوی حضور به هم رساندند.

به گزارش آستان نیوز، شرکت داروسازی ثامن به‌ عنوان یکی از شرکت‌های بزرگ هلدینگ سلامت و داروی سازمان اقتصادی رضوی در سومین کنگره بین‌المللی قلب رضوی که صبح امروز در بیمارستان فوق تخصصی رضوی مشهد آغاز به کار کرد، به مدت سه روز به معرفی محصولات و دستآوردهای پژوهشی خود می‌پردازد.
این شرکت سبد دارویی برای «بیماران جراحی قلب باز» را برای نخستین بار در کشور در کنار سبد‌های دارویی دیگری مانند بیماری CF در چرخه پژوهش و تولید خود قرار داده است و پژوهشگران آن با هدف گفت‌وگو و تبادل دانش و تجربه با جراحان داخلی و خارجی در این کنگره شرکت کردند.
محلول کاردیوپلژیک و محلول پایه کاردیوپلژیای دل نیدو در حوزه جراحی قلب باز در قالب بنری در نمایشگاه جانبی سومین کنگره بین‌المللی قلب رضوی معرفی شده است.
شرکت داروسازی ثامن در پرتوی عنایات ویژه حضرت رضا(ع) و با بهره‌مندی از نیروی انسانی متخصص و پرتوان در مسیر تولید کلیه محلول‌های استریل تزریقی و شست‌وشو، دیالیز صفاقی و خونی، فرآورده‌های بیوتکنولوژی پپتیدهای طبیعی و نوترکیب لیوفلیزه و غیر لیوفلیزه و ارائه خدمات دارویی به جامعه درمانی و بیماران به خصوص بیماران کلیوی و... فعالیت می‌کند.
لازم به ذکر است، سومین کنگره بین‌المللی قلب رضوی با نام‌نویسی حدود 700 نفر و حضور بیش از 40 متخصص و جراح خارجی با هدف معرفی آخرین دستآوردهای علم پزشکی در حوزه قلب و عروق، از 17 تا 19 مهر 1398 در بیمارستان رضوی در حال برگزاری است.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود