دکتر هورک پورزند مطرح کرد؛

امکان دسترسی به تجربیات پزشکان قلب سراسر دنیا در سومین کنگره قلب رضوی

۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۸:۱۱
متخصص قلب و عروق - فلوشیپ اکوکاردیوگرافی، یکی از دستاوردهای مهم برگزاری سومین کنگره قلب رضوی را امکان دسترسی به تجربیات پزشکان قلب سراسر دنیا معرفی کرد.

به گزارش آستان‌ نیوز، دکتر هورک پورزند در حاشیه سومین کنگره بین‌المللی قلب رضوی که صبح امروز در بیمارستان رضوی آغاز به کار کرد، عنوان کرد: خوشبختانه در قالب این کنگره، امکان دسترسی به پزشکان مختلف دنیا و صاحب نظران متخصص در حوزه قلب و همچنین بهره‌مندی هر چه بهتر از تجربیات آنان فراهم آمده است.
عضو گروه قلب و عروق دانشگاه علوم پزشکی مشهد در ادامه گفت: اطلاع از تکنولوژی‌های به روز و نوین دنیا و تبادل تجربیات پزشکی در حوزه قلب از دیگر دستاوردهای برگزاری این کنگره است.
وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه این کنگره مانند دو دوره قبلی از سطح علمی بسیار بالایی برخوردار است و می‌توان گفت برگزاری چنین کنگره‎هایی با این کیفیت در ایران کمتر سابقه داشته و این کنگره نه تنها برای متخصصان قلب بلکه برای سایر پزشکان نیز بسیار مفید است.
گفتنی است؛ جمعی از متخصصان و جراحان داخلی و خارجی از 19 کشور جهان در این کنگره سه روزه از 17 تا 19 مهر 1398 حضور خواهند داشت و این کنگره میزبان بیش از 40 متخصص و جراح خارجی از رؤسای انجمن‌های علمی قلب و عروق و پزشکان برجسته و درجه است.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود