مدیرعامل شرکت فرآورده های غذایی رضوی:

ترکیدگی لوله برگشت تسویه خانه شرکت غذایی رضوی با پیگیری شبانه روزی حل شد

۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۳۰
مدیر عامل شرکت فرآورده های غذایی رضوی گفت: ترکیدگی لوله برگشت تسویه خانه این شرکت با پیگیری شبانه روزی حل شده است.

حمیدرضا اصیلی در گفت و گو با آستان نیوز در پاسخ به مطلب منتشر شده در کانال اخبار مشهد در خصوص بوی نامطلوب موجود در محدوده قاسم آباد بیان کرد: بوی مذکور ناشی از ترکیدگی لوله برگشت تسویه خانه شرکت فرآورده های غذایی رضوی بوده است، این لوله ها چند متر زیر زمین قرار داشتند، به همین دلیل تا پیدا کردن محل ترکیدگی و انجام حفاری تا رفع مشکل، چند روزی زمان سپری شد که در نهایت این موضوع رفع شده و بازسازی لوله ها صورت گرفته است.
وی ادامه داد: در این راستا سریعا نسبت به جمع آوری ضایعات و لجن منتشر شده از محوطه شرکت اقدامات لازم انجام و پس از آن محوطه کارخانه به صورت کامل پاکسازی و تمیز شد و در حال حاضر هیچ گونه بوی نامطبوعی وجود ندارد.
مدیر عامل شرکت فرآورده های غذایی رضوی با اشاره به تمهیدات این شرکت در خصوص جلوگیری از بروز مشکلاتی از این دست گفت: وجود چنین مشکلاتی غیر قابل پیش بینی است، اما با انجام برنامه ریزی دقیق به امید خدا دیگر شاهد مواردی این چنینی نخواهیم بود.
اصیلی ادامه داد: رعایت بهداشت یکی از ارکان اصلی شرکت فرآورده های غذایی رضوی است و این شرکت به دلیل اهتمام به این امر تاکنون گواهینامه ها و تقدیرنامه هایی را دریافت کرده است.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید