خدمات بنیاد سلامت آستان قدس رضوی در حاشیه کنگره قلب رضوی معرفی شد

۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۳۲
مهم‌ترین خدمات بنیاد سلامت آستان قدس رضوی در غرفه این بنیاد در نمایشگاه جانبی سومین کنگره قلب بیمارستان رضوی معرفی شد.

به گزارش آستان نیوز، بنیاد سلامت آستان قدس رضوی با برپایی غرفه در نمایشگاه جانبی سومین کنگره جهانی قلب بیمارستان فوق تخصصی رضوی که صبح امروز در این بیمارستان شروع به کار کرد، میزبان متخصصان و جراحان شرکت‌کننده در این کنگره است.
راه‌اندازی سامانه بیمارستان سیار آستان قدس رضوی با هدف ایجاد دسترسی بیماران نیازمند به خدمات درمانی تخصصی پزشکی در مناطق محروم و آسیب‌دیده از سیل و زلزله و همچنین زائران پیاده، از جمله خدمات این بنیاد است که در قالب بروشور و بنر در این نمایشگاه جانبی معرفی شده است.
از دیگر خدمات معرفی شده در این غرفه می‌توان به راه‌اندازی نرم‌افزار اینترنتی گردشگری سلامت زائران به منظور دسترسی زائران داخلی و خارجی به پزشکان و مراکز درمانی سامانه اینترنتی گردشگری سلامت و همچنین توسعه مراکز درمانی خدمات به مجاوران و زائران حضرت رضا(ع) مانند راه‌اندازی مرکز اورژانس صحن هدایت حرم مطهر رضوی اشاره کرد.
همچنین بازدیدکنندگان با فعالیت‌های شورای خیرین سلامت آستان قدس رضوی که با هدف کمک و مشارکت در ایجاد مراکز درمانی به نام دارالشفاء امام رضا(ع) در مناطق محروم و کمک به تأمین تجهیزات پزشکی مناطق محروم کشور و همچنین کمک به بیماران صعب‌العلاج و بیماری‌های خاص در سال 1398 راه‌اندازی شده است، آشنا می‌شوند.
نکاتی درباره جذب و ساماندهی خادم‌یاران سلامت در سراسر کشور، برگزاری اردوهای جهادی پزشکی و اعزام گروه‌های پزشکی متخصص به شهرستان‌هایی مانند سرخس، باخرز، کلات و...، چگونگی پیوستن به جمع خادم‌یاران سلامت رضوی و همچنین خیرین سلامت بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع)، در بروشور و بنرهای این غرفه ذکر شده است.
برگزاری سومین کنگره قلب رضوی با هدف تبادل و ارتقای علمی با حضور نخبگان بین‌المللی، از دیگر خدمات مهم بنیاد سلامت آستان قدس رضوی به شمار می‌آید.
همچنین معرفی برنامه استراتژیک این بنیاد شامل چشم‌انداز، رسالت و مأموریت، اهداف کلان و اختصاصی در بنری مجزا در این غرفه به چشم می‌خورد.
فعالیت‌های شرکت سامان داروی هشتم وابسته به هلدینگ سلامت و داروی آستان قدس رضوی در حوزه تولید«سافاکتوAF»؛ اولین فاکتور هشت نوترکیب انسانی کشور نیز در قالب دو بنر در حاشیه غرفه بنیاد سلامت این آستان مقدس معرفی شده است.
لازم به ذکر است، سومین کنگره بین‌المللی قلب رضوی با حضور حدود 700 متخصص و جراح حوزه قلب و عروق از 19 کشور دنیا به مدت سه روز، در بیمارستان فوق تخصصی رضوی در حال برگزاری است.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید