مدیرعامل بیمارستان رضوی خبر داد،

استقرار بیمارستان سیار رضوی در مسیر نجف و کربلا

۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۱۷
مدیرعامل بیمارستان رضوی از استقرار بیمارستان سیار رضوی در عمود 320 مسیر نجف و کربلا خبر داد.

به گزارش آستان نیوز، دکتر رضا سعیدی در گفتگو با خبرنگار ما عنوان کرد: امسال بیمارستان سیار رضوی به همت بنیاد سلامت آستان قدس رضوی و بیمارستان رضوی در عمود 320 مسیر نجف و کربلا مستقر است و به زائران اربعین حسینی خدمت‌رسانی می‌کند.
وی به امکانات موجود و خدمات قابل ارائه در بیمارستان سیار رضوی اشاره و خاطرنشان کرد: بیمارستان سیار رضوی دارای یک اتاق عمل سیار به همراه 8 تا 10 تخت بستری سیار و آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی و دندانپزشکی است.
مسئول فنی بیمارستان سیار رضوی ادامه داد: تیم متخصص اعزامی یک هفته قبل از اربعین حسینی، خدمات‌رسانی را آغاز کرده و این خدمات تا روز اربعین ادامه خواهد داشت.
سعیدی تصریح کرد: با توجه به خاص بودن این سفر، زائران عزیز باید شناخت دقیقی از آداب و فرهنگ، غذا و نوع پذیرایی میزبانان محترم داشته باشند تا بتوانند با آگاهی کامل، سفری بدون مشکل را تجربه کنند.
وی با بیان اینکه یکی از فرهنگ‌ها و آداب و رسوم میزبانان عراقی، مصرف غذا با تنوع و حجم زیاد است، افزود: میزبانان عراقی با توجه به لطفی که دارند از میهمانان خود تقاضا دارند غذاهای متنوعی را تناول کنند، از این رو زائران عزیز باید در نظر داشته باشند که اصرار و ارادت میزبانان به میهمانان و زائران باعث زیاده‌روی آن ها نشود.
مدیرعامل بیمارستان رضوی ادامه داد: حجم غذایی که زائران مصرف می‌کنند با توجه به پیاده‌روی که انجام می‌دهند باید مبتنی بر نیاز واقعی و با توجه به اصول استاندارد باشد و عدم رعایت این موضوع، ضمن اینکه از نظر تغذیه‌ای زائران را دچار مشکل می‌کند باعث اسراف نیز خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید