پذیرایی 24 ساعته خادمان آستان قدس از زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه

۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۸
مسئول موکب دربانان آستان قدس رضوی در مرز شلمچه از پذیرایی 24 ساعته خادمان امام رضا(ع) از ده ها هزار زائر اربعین حسینی در مرز شلمچه خبر داد.

ناصر سلطانی در گفتگو با خبرنگار اعزامی آستان نیوز گفت: همزمان با ایام اربعین حسینی و حجم تردد زائران از مرز شلمچه، موکب خادمان دربان حرم مطهر امام رضا(ع) به صورت رسمی از 21 آبان با اهتزاز پرچم متبرک حرم حضرت رضا(ع) و با هدف پذیرایی از زائران امام حسین(ع) در این نقطه مرزی راه اندازی شده است.
وی ادامه داد: حدود 60 خادم دربان حرم مطهر امام رضا(ع) در این موکب مشغول خدمت رسانی کریمانه به زائران اربعین حسینی هستند.
مسئول موکب آستان قدس در شلمچه ادامه داد: خدمات خادمان موکب آستان قدس شامل پذیرایی از زائران در دو وعده غذایی ناهار و شام (هر کدام 8 هزار پرس) و چندین میان وعده(شامل شربت، چای، کیک، آب میوه) در 24 ساعت شبانه روز است.
وی تصریح کرد: با توجه به افزایش جمعیت ورودی و خروجی همزمان زائران در روزهای آینده میزان پذیرایی این موکب نیز بین 12 تا 15 هزار پرس در روز افزایش پیدا خواهد کرد.
سلطانی از استقبال ویژه زائران اربعین حسینی از موکب خادمان امام رضا(ع) خبر داد و گفت: همزمان با شروع این موکب حجم استقبال زائران از این موکب منسوب به بارگاه امام رضا(ع) نیز در حال افزایش است.
وی در پایان گفت: این موکب با هدف خدمت رسانی هرچه بیشتر به زائران اباعبدالله(ع) تا سه روز پس از مراسم روز اربعین برپا خواهد بود و خادمان رضوی به زائران امام حسین(ع) بسته های متبرک اهدا خواهند کرد.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید