برپایی غرفه‌های فرهنگی خدماتی «رواق رضوی» به مناسبت سالروز شهادت امام رضا(ع) در کرمانشاه

۱۳۹۸/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۰
معاون فرهنگی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه از آغاز طرح فرهنگی خدماتی «رواق رضوی» و ۸ غرفه خدمات رسانی خادمیاران در سالروز شهادت حضرت رضا(ع) خبر داد.

به گزارش آستان نیوز از کرمانشاه، سلمان یاوری طرح «رواق رضوی» را فرصتی مناسب جهت خدمت رسانی خادمیاران به آحاد مردم با نیابت از امام مهربانی ها دانست و گفت: این طرح که با مشارکت خادمیاران در سراسر کشور خصوصا در بقاع متبرکه، مساجد محوری، بوستان‌ها و بازارهای بزرگ در حال اجراست، زمینه خدمات مفیدی در سطح جامعه را فراهم می‌نماید و این طرح همراه با سراسر کشور همچون دهه کرامت در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: همزمان با شهادت امام رضا(ع)، خادمیاران رضوی فعالیت‌های متنوع فرهنگی و خدماتی را در حوزه‌های مختلف از ۷ لغایت ۱۰ آبان به مدت ۴ روز ارائه خواهند نمود.
وی با اشاره به میزبانی خادمیاران رضوی کرمانشاه از زائران عتبات در ایام اربعین گفت: با توجه به خدمت رسانی خادمیاران در مواکب چهارگانه امام رضا(ع) تا ۳۰ مهر ماه و همچنین شوق خادمیاران جهت خدمت رسانی در ایام شهادت امام رضا(ع) بر آن شدیم با توجه به زمان محدود، غرفه های خدمت رسانی را از روز شهادت تا ۳ روز بعد برپا نماییم.
یاوری با اعلام خدمت رسانی خادمیاران در 8 غرفه فرهنگی _خدماتی، گفت: موکب امام رضا(ع) جهت پذیرایی، غرفه کبوترانه با ارائه خدمات قرآنی، کتاب، حجاب و عفاف، غرفه ریحانه دختران و بانوان، غرفه خانواده رضوی جهت ارائه خدمات مشاوره خانواده، حقوقی و تبلیغی، غرفه دارالشفاء امام رضا(ع) با خدمت رسانی خادمیاران کانون سلامت، غرفه نائب الزیاره جهت مشارکت خیرین در اعزام زیارت اولی ها، غرفه پاتوق کتاب و غرفه هنری با ارائه خدمات خوشنویسی و گروه سرود آوای رضوان توسط خادمیاران برپا و آماده ی خدمت رسانی به مردم خواهند بود.
شایان ذکر است رواق رضوی و غرفه های خدمت رسانی خادمیاران رضوی در ابتدای خیابان شهید مدرس(ره) و درب مسجد جامع کرمانشاه برپا می گردد.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود