توزیع اقلام غذایی میان محرومان استان سیستان و بلوچستان به مناسبت شهادت امام رضا(ع)

۱۳۹۸/۰۸/۰۷ - ۱۱:۳۲
مسئول دفتر آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان ویژه برنامه های این دفتر در ایام شهادت امام رضا(ع) در استان را تشریح کرد.

دادخدا خدایار در گفتگو با خبرنگار آستان نیوز گفت: به مناسبت ایام عزاداری روزهای آخر ماه صفر و به ویژه شهادت ثامن الحجج(ع) به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در تمامی شهرستان های سیستان و بلوچستان مراسم عزاداری در مساجد در حال برگزاری است.
وی افزود: تنها در زاهدان 8 مراسم محوری در مساجد و هیات های مذهبی شهر تاکنون در این ایام برگزار شده که در این ایام برپایی 8 ایستگاه صلواتی نیز پیش بینی شده است که توسط خادمیاران رضوی آستان قدس در حال اجراست و ایستگاه اصلی نیز در مقابل دفتر نمایندگی آستان قدس در محل خیابان شهید قلنبر دایر شده است.
وی خاطرنشان کرد: همچنین ایستگاه بدرقه زائر در خروجی شهرستان زاهدان به سمت مشهد مقدس برپا شده و زواری که در این ایام تا آخر ماه صفر به سمت مشهد مقدس اعزام می شوند را مورد تکریم و احترام قرار می دهند.
به گفته خدایار؛ طبخ و توزیع 5هزار وعده غذای گرم میان محرومان و نیازمندان شهرستان زاهدان و انجام مشابه آن در سایر شهرستان های استان از جمله دیگر برنامه های در حال اجرای آستان قدس رضوی در این ایام است.
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان تصریح کرد: یکی دیگر از خدمات قدر حال ارائه ویژه شهادت امام رضا(ع)، تهیه و توزیع 400 بسته ارزاق میان نیازمندان شهرستان های مختلف می باشد که در این بسته ها اقلامی مانند برنج، روغن، رب گوجه، ماکارونی و... قرار داده شده است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید