مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی خبر داد؛

ارائه خدمات پزشکی رایگان دارالشفای امام رضا(ع) به زائران در سه روز پایانی صفر

۱۳۹۸/۰۸/۰۶ - ۱۷:۲۴
مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی از ارائه خدمات پزشکی رایگان دارالشفاء امام رضا(ع) به زائران و مجاوران عزادار حرم مطهر رضوی در سه روز پایانی ماه صفر خبر داد.

دکتر ناصر سرگلزایی در گفت‌وگو با آستان نیوز بیان کرد: ارائه خدمات رایگان بخش‌های پرستاری و پزشکان عمومی دارالشفاء امام رضا(ع) از صبح یکشنبه، پنجم آبان 1398 هم‌زمان با سال‌روز رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) آغاز شده است و تا شامگاه سه‌شنبه هفتم آبان ماه سال‌روز شهادت امام هشتم(ع) ادامه خواهد داشت.
وی گفت: عموم زائران و مجاوران بیمار می‌توانند از این خدمات شامل ویزیت پزشکان عمومی و خدمات پرستاری مانند نوار قلب، تزریقات، سرم‌تراپی، پانسمان، کنترل فشار خون و اورژانس در این مدت به رایگان استفاده کنند.
مدیرعامل مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی تصریح کرد: خدمات درمانی این مؤسسه در پایگاه‌های فوریت‌های پزشکی حرم مطهر رضوی در تمامی طول سال به صورت شبانه‌روزی و رایگان به بیماران اورژانسی این آستان مقدس ارائه می‌شود.
وی افزود: همچنین مؤسسه درمانی آستان قدس رضوی، جمعی از پزشکان و پرستاران خود را از سوم آبان سال جاری به چهار ایستگاه استقبال از زائران پیاده ایام پایانی ماه صفر در مسیرهای قوچان(الکترود رضا)، نیشابور(ده‌غیبی) و سرخس به مشهد و همچنین ایستگاه مؤسسه تربیت بدنی در بلوار فردوسی، تقاطع خیام این شهر مقدس اعزام کرده است. خدمات پزشکی این نیروهای درمانی تا شامگاه هفتم آبان ماه در این ایستگاه‌های صلواتی ادامه دارد.
سرگلزایی گفت: این مؤسسه با بهره‌گیری از ظرفیت خود و توان خادم‌یاران سلامت رضوی دارالشفاء امام رضا(ع) توانسته در قالب اردوهای جهادی نیز به برخی از اقشار محروم جامعه در ادوار مختلف سال خدمات‌رسانی کند. این افراد کم‌برخوردار توسط نهادهای همکار با این دارالشفاء شناسایی و معرفی می‌شوند.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید