حضور بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی با ۴۱۲ عنوان کتاب در نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد

۱۳۹۸/۰۸/۰۹ - ۱۰:۱۰
بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی با ۴۱۲ عنوان کتاب و ۲۵۰۰ مجلد در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد شرکت کرده است.

مدیر فروش بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی، در حاشیه آیین افتتاحیه بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد در گفت‌وگو آستان نیوز، گفت: بنیاد پژوهش ها در غرفه ای به مساحت ۴۸ متر مربع، ۴۱۲ عنوان کتاب و ۲۵۰۰ مجلد در حوزه علوم اسلامی با عنوان های مختلف در این نمایشگاه شرکت کرده است که ۳۵ عنوان کتاب آن از تازهای انتشارات بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی است.
میثم محتاجی افزود: موضوع این کتاب ها شامل مطالعات و موضوعات قرآنی، حدیث پژوهی، سیره و سرگذشت ها مربوط به زندگی ائمه معصومین و یاران با وفای حضرات، تاریخ و جغرافیای ممالک اسلامی، هنر و معماری، فرهنگ و سیره رضوی، اخلاق و تربیت اسلامی، فقه و اصول و ... است.
وی جلد چهارم کتاب سادات ایران در قم و آوه را از مهم ترین آثار و تازه های بنیاد پژوهش های اسلامی در نمایشگاه کتاب امسال دانست و گفت: جبران خسارات تاخیر از کتاب های فقهی نشر بنیاد پژوهش هادر نمایشگاه است.
به گفته محتاجی آیین رونمایی از کتاب و جشن امضای کتاب و برگزاری دو نشست تخصصی علمی از برنامه‌های جنبی غرفه انتشارات پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد است.
مدیر فروش بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی تصریح کرد: کتاب «متولیان و نایب التولیه های آستان قدس رضوی» به همت دکتر رضا نقدی و محمد سوهانیان حقیقی و کتاب «اطلس سادات ایران(خراسان بزرگ)» اثر دکتر اسماعیل رضایی برجکی عصر روزهای جمعه و شنبه در سرای اهل قلم نمایشگاه رونمایی و
گفتنی است، بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد از هشتم تا چهاردهم آبان ماه با حضور فعال انتشارات آستان قدس رضوی در محل نمایشگاه بین المللی مشهد در حال برگزاری است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید