طی 7 ماه نخست سال 1398 صورت گرفته است؛

افزایش 112 تنی تولید انواع نخ توسط کارخانه نخریسی و نساجی خسروی خراسان

۱۳۹۸/۰۸/۱۴ - ۱۷:۳۴
مدیر عامل شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان زیر مجموعه سازمان اقتصادی رضوی از افزایش 112 تنی تولید انواع نخ توسط این کارخانه طی 7ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

علی فدیشه‌ای در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: طی مدت مذکور 2 هزار و 640 تن انواع نخ با بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا در واحد ریسندگی کارخانه نخریسی و نساجی خسروی خراسان تولید شده است.
وی ادامه داد: از مجموع تولید واحد ریسندگی شرکت حدود هزار و 40 تن نخ از نوع اپن هستند و هزار و 600 تن نخ رینگ بوده است.
مدیر عامل شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان، جنس نخ‌های تولیدی این شرکت را پنبه‌ای، پلی استر و پلی استر ویسکوز عنوان کرد.
وی با اشاره به تولید روزانه 12 هزار و 700 کیلوگرم نخ در واحد ریسندگی خاطرنشان کرد: همچنین 2 هزار و 500 کیلوگرم نخ به صورت روزانه در واحد تابندگی این کارخانه تولید می‌شود.
فدیشه‌ای درباره ویژگی نخ‌های تولیدی این شرکت در مقایسه با محصولات مشابه در بازار بیان کرد: جذابیت محصولات شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان برای مشتریان، علاوه بر کیفیت بالا، تنوع تولید و نیز تولید نخ‌های دولا و چندلا است.
وی ادامه داد: گستره فروش نخ‌های تولیدی در این کارخانه به صورت جزیی تقریبا در تمام کشور بوده است اما عمده فروش در شهر‌های تبریز، یزد، اصفهان، کاشان، تهران و مشهد انجام می‌شود.
فدیشه‌ای با اشاره به اقدامات صورت گرفته از ابتدای سال جاری با هدف افزایش کیفیت نخ‌های تولیدی این شرکت تصریح کرد: در این راستا سیاست کنترل کیفیت از بدو تولید پنبه با امضای تفاهم‌نامه‌ای با برخی از تأمین‌کنندگان در دستور کار قرار گرفته است.
مدیر عامل شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان ادامه داد: علاوه بر این، در تهیه سایر مواد اولیه، فاکتورهای کیفیتی بازنگری و نتایج به دست آمده، اعمال شده است.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید