مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی:

جایزه بین‌المللی دو سالانه قرآنی «الرضوان» برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۴:۴۸
مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی گفت: طرح جایزه بین‌المللی دوسالانه «الرضوان» با موضوع آموزش و تعلیم روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم به کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سید مسعود میریان مدیر مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار آستان نیوز اظهار کرد: طرح جایزه بین‌المللی دوسالانه «الرضوان» با موضوع آموزش و تعلیم روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم به کودکان و نوجوانان در جهت تحقق بخشیدن به ابتکارات، نوآوری‌ها و پیشتازی‌ها در تعلیم و ترویج و عمل به قرآن کریم برگزار می‌شود.
وی با اشاره به همکاری مرکز بین‌الملل آستان قدس رضوی در اجرای طرح جایزه بین‌المللی دوسالانه «الرضوان» افزود: آستان قدس رضوی با در اختیار داشتن ظرفیت‌های بالای آموزش قرآن کریم در حرم امام رضا(ع)، مهدالرضا(ع) و مدارس امام رضا(ع) در سراسر ایران، می‌تواند الگوهای آموزشی به‌خصوص در حوزه کودکان و نوجوانان ترویج نماید تا با جذب ایده‌های خلاقانه تعلیم و تربیت در قرآن به‌تدریج و طی چند سال به‌عنوان مرکز استانداردسازی آموزش قرآن مطرح شود.
میریان افزود: دبیرخانه و ستاد اجرایی طرح جایزه بین‌المللی دوسالانه «الرضوان» در مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی تشکیل‌شده و جلسات کمیسیون‌های تخصصی آن به‌صورت متناوب و منظم در حال برگزاری است.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود