به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی،

دوره تربیت مربی جلسات سنتی قرآن ویژه کارکنان و مددجویان زندان مرکزی برگزار می شود

۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۷:۲۷
رئیس اداره توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی گفت: دوره تربیت مربی جلسات سنتی قرآن کریم ویژه کارکنان و مددجویان زندان مرکزی برگزار می شود.

سیدمحسن شرافت در گفتگو با آستان نیوز اظهار کرد: طرح احیاء و ساماندهی جلسات سنتی قرآن کریم رضوی با هدف راه اندازی، ساماندهی و احیای جلسات سنتی قرآن کریم در سطح ملی برگزار می شود و زمینه سازی مشارکت حداکثری بخش مردمی برای تحقق رهنمود مقام معظم رهبری در مورد ترویج فرهنگ قرآن و عترت است.
رئیس اداره توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی با بیان اینکه قرائت قرآن بستر‌ساز روشنگری فطرت الهی و اصلاح افراد است که در سوره مبارکه اعراف به آن اشاره شده است، ادامه داد: با توجه به برگزاری جلسات دارالقرآن نورالرضا(ع) در زندان مرکزی مشهد و درخواست مسئولان آن مجموعه، دوره های تربیت مربی جلسات سنتی قرآن کریم ویژه کارکنان و مددجویان اجرا خواهد شد.
وی افزود: دوره تربیت مربی به مدت ۶ روز با حضور مدرسان اعزامی از مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی برگزار می-شود.
شایان ذکر است یک جلسه توجیهی دوره تربیت مربی جلسات سنتی قرآن کریم رضوی ویژه کارکنان و مسئولان فرهنگی بندهای زندان و دو جلسه جهت خواهران و برادران مددجو طی دو روز گذشته در دارالقرآن نورالرضا(ع) زندان مرکزی مشهد برگزار شده است.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود