تشرف به اسلام جوان انگلیسی از طریق ارتباط مجازی با حرم مطهر رضوی

۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۷:۳۲
هم‌زمان با سالروز آغاز امامت امام زمان(عج) جوان انگلیسی از طریق فضای مجازی و ارتباط زنده با حرم مطهر رضوی به دین مبین اسلام مشرف شد.

به گزارش آستان نیوز،  ظهر امروز و در جلسه‌ای با حضور کارشناسان مذهبی مدیریت امور زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی، «علی موور» جوان مسیحی ساکن لندن از طریق وب با حرم مطهر رضوی ارتباط برقرار کرد و پس از ادای شهادتین به دین مبین اسلام مشرف شد.
وی در رابطه با انگیزه این انتخاب به خبرنگار ما گفت: از طریق دوستان مسلمانم در دانشگاه با اسلام آشنا شدم و علاقه فراوانی داشتم تا بیشتر در رابطه با این دین تحقیق کنم.
این جوان تازه مسلمان افزود: پس از مطالعه مذاهب مختلف، اسلام را دینی کامل نسبت به تمام ادیان از جمله مسیحیت یافتم، زیرا به تمام سوالات ذهنی‌ام پاسخ آرام‌کننده‌ای می‌داد و همین من را قانع کرد.
موور گفت: تا کنون توفیق سفر به ایران را نداشتم و آرزو دارم روزی به زیارت حضرت رضا(ع) مشرف شوم و امروز این مکان را برای این اتفاق انتخاب کردم چون جایگاه ویژه‌ای نزد مسلمانان دارد.
گفتنی است؛ این جوان تازه مسلمان در حضور خانواده و پس از گفتگو از طریق وبینار با حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی از کارشناسان بخش ادیان و توریست‌‌های حرم مطهر رضوی با ادای شهادتین به دین اسلام مشرف شد و مدیریت امور زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی نیز برای ایشان یک جلد کلام‌الله مجید به زبان انگلیسی و هدایای فرهنگی ارسال کرد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود