«عصرانه داستان‌نویسان رضوی» به نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد رسید

۱۳۹۸/۰۸/۱۵ - ۱۸:۲۳
جلسه هفتاد و نهم «عصرانه داستان‌نویسان رضوی» از سوی به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) با حضور جمعی از نویسندگان رضوی در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز، این محفل ادبی به دبیر علمی سعید تشکری، نویسنده و مدرس ادبیات داستانی و دراماتیک و عضو بین‌المللی کانون جهانی منتقدان IICA در قالب سلسله نشست‌های تبلیغی-ترویجی «در پناه کلمات» به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) سه‌شنبه 14 آبان ساعت 17 در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد برگزار شد.
در این نشست جواد نعیمی، نجمه مولوی، زهرا شعفی، نازیلا زرقی، مریم رمضانی و رضا وحید از نویسندگان حوزه داستان‌نویسی رضوی، داستانهای خود را با موضوع امام رضا(ع) و زیارت خواندند و این آثار مورد  نقد و بررسی قرار گرفت. 
 همچنین در این محفل ادبی، هفتمین مرحله قرعه‌کشی مسابقه ملی کتابخوانی «اوسنه گوهر شاد» برگزار شد و به  6 نفر از شرکت‌کنندگان‌، جوایزی از جمله یک هدیه پنج میلیون ریالی کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، دو کارت هدیه یک میلیون ریالی و سه جلد کتاب از تازه‌های نشر کشور با امضای نویسنده اهدا شد.
لازم به یادآوری است؛ نشست ادبی «عصرانه داستان‌نویسان رضوی» از دی ماه سال 96 به صورت مستمر هر سه‌شنبه در فروشگاه مرکزی کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) واقع در خیابان امام خمینی(ره)، روبه‌روی باغ ملی برگزار شده و داستانهای جمعی از نویسندگان حوزه رضوی و نویسندگان نوقلم با موضوع امام رضا(ع) و زیارت خوانش و به نقد و بررسی گذاشته می‌شود‌. در این جلسات، سعید تشکری به نقد و بررسی آثار نویسندگان نوقلم با محوریت امام رضا(ع) می‌پردازد.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید