روایت 30 داستان از شفایافتگان حرم رضوی در کتاب «آواز آسمانی عشق»

۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۴:۴۷
حمید‌رضا سهیلی در حاشیه برگزاری جشن امضاء کتاب «آواز آسمانی عشق» در نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد گفت: این اثر شامل مجموعه‌ای از روایت‌های افراد شفایافته در حرم امام رضا(ع) به همراه مستندات شاهدان عینی واقعه است.

به گزارش آستان نیوز، مراسم جشن امضا کتاب «آواز آسمانی عشق» شب گذشته با حضور جمعی از علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی و نویسنده این اثر، حمیدرضا سهیلی در غرفه کتاب بزرگسال و عمومی به نشر‌(انتشارات آستان قدس رضوی‌) در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب مشهد برگزار شد.
حمید‌رضا سهیلی در حاشیه این مراسم گفت: کتاب «آواز آسمانی عشق»، چهارمین جلد از مجموعه «قصه‌های رضوی» است که در این اثر 30 داستان از افراد شفایافته به همراه اسناد، مدارک، تاریخ و ساعت دقیق شفا یافتن در حرم امام رضا(ع) و همچنین مستندات شاهدان عینی واقعه آمده است.
وی ادامه داد: «بوی بهشت»، «شفایافتگان»، «کسی که مثل هیچ‌کس نیست» از دیگر کتاب‌های قصه‌های رضوی با این مضمون است و همچنین «شهد شیرین شفا» عنوان کتابی جدید از مجموعه قصه‌های رضوی در دست ویراستاری است که در آینده نزدیک منتشر خواهد شد.
این نویسنده و کارگردان تئاتر افزود: کتاب «بوی بهشت» و «شفایافتگان» شامل داستان‌های مستند از شفایافتگان حرم رضوی با استقبال خوب مخاطبان اخیراً به ترتیب به چاپ ششم و چاپ چهارم رسیده‌اند.
سهیلی با اشاره به اینکه نگارش آثاری در موضوع امام رضا(ع) و شفایافتگان حرم رضوی توفیقی از جانب حضرت رضا(ع) به او بود که در نگارش این اثر سعی شده با تک‌تک شفایافتگان در شهرهای مختلف گفتگو شده و روایت‌ها به گونه‌ای زیبا توصیف شود، یادآور شد: کتاب «آواز آسمانی عشق» شرح کوچکی از شیدایی باورمندان به شفا و چگونگی رویدادی است که بر آنان واقع شده است.
وی در پایان حضور به‌نشر(انتشارت آستان قدس رضوی) را در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد خوب ارزیابی کرد و افزود: آثاری که در غرفه‌های کتاب به‌نشر به نمایش گذاشته شده بود دارای طراحی روی جلد مناسب، جذاب و گرافیکی و تنوع خوبی بود. این موسسه توانسته با انتشار رمان و داستان‌های مذهبی، در حوزه‌های بزرگسال و کودک و نوجوان به عنوان یک ناشر برجسته مذهبی در کشور خوش بدرخشد که امیدوارم روز به روز شاهد موفقیت بیشتر این انتشارات در چاپ کتاب‌های دینی و مذهبی باشیم.  
 

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود