اجتماع بزرگ مردمی بیعت با امام عصر(عج) در جمکران؛ میعادگاه عاشقان

۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۲۱:۱۵
همزمان با سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر(عج) اجتماع بزرگ «عید بیعت» با حضور خادمیاران رضوی و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش آستان نیوز از قم، در سالروز آغاز امامت و ولایت حضرت مهدی (عج) همزمان با سراسر کشور، اجتماع بزرگ مردمی بیعت با امام زمان(عج) با عنوان «عید بیعت» با مشارکت خادمیاران رضوی و اقشار مردم در شهر مقدس قم برگزارشد.
در این مراسم که با حضور خیل عاشقان حضرت بقیة الله الاعظم در روز پنج‌شنبه ۱۶ آبان از ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد، منتظران ظهور خاتم‌الاوصیاء (ع)، مسیر 7 کیلومتری حرم حضرت فاطمه معصومه (س) تا مسجد مقدس جمکران را با پای پیاده طی نموده و عشق و ارادت خود را به حضرت صاحب‌الزمان (علیه السلام) به نمایش گذاشتند.
مراکز مختلف فرهنگی نیز با استقرار در مسیر پیاده روی بیعت‌کنندگان با امام زمان(ع) با راه‌اندازی ایستگاه‌های فرهنگی و ایستگاه‌های صلواتی به ارائه خدمات فرهنگی پرداخته و از شرکت‌کنندگان پذیرایی کردند.
سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سیدحسین مومنی و مدیحه‌سرایی و ذکر فضائل اهل‌بیت(ع) توسط حاج عباس حیدرزاده، از دیگر برنامه‌های این اجتماع معنوی است که در میعادگاه عاشقان؛ مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
شایان ذکر است، پیاده‌روی منتظران ظهور حجت دوازدهم به سوی مسجد مقدس جمکران، ساعت 15 پنج‌شنبه 9 ربیع‌الاول، از ابتدای بلوار پیامبر اعظم(ص) آغاز شد.

 

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود