طی 7 ماه نخست سال 1398؛

بیش از 3 هزار نفر از خدمات آنلاین شرکت کارگزاری رضوی بهره‌مند شدند

۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۲:۱۶
مدیر عامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی گفت: در 7 ماهه نخست سال جاری 3 هزار و 123 نفر از خدمات آنلاین این شرکت بهره‌مند شده‌اند.

یوسف پاشانژاد در گفت و گو با آستان نیوز با اشاره به راه‌اندازی معاملات آنلاین در شرکت کارگزاری رضوی بیان کرد: در معاملات برخط، سرمایه‌گذار می‌تواند به صورت آنلاین آمار مربوط به نمادها، شاخص‌ها و همچنین پنج سفارش نخست برای خرید و فروش سهام را مشاهده کرده و نسبت به خرید و فروش نمادی خاص اقدام کند.
وی ادامه داد: پس از خرید سهام در یک نماد مشخص توسط سرمایه‌گذار، آن سهم پس از کسر کارمزد، جزء دارایی‌های خریدار محسوب می‌شود که در پرتفوی یا سبد سهام وی قابل مشاهده است.
مدیر عامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی، ارسال سفارش خرید و فروش را یکی از خدمات ارائه شده در قالب معاملات آنلاین عنوان کرد و افزود: از این طریق همچنین می‌توان لیست سفارشات و لیست معاملات روز را مشاهده کرد.
وی ادامه داد: ضمن این که مبلغ وجه و درخواست پرداخت مانده حساب مشتری نزد کارگزاری به صورت الکترونیک و امکان مشاهده گردش حساب به صورت آنی واریز می‌شود.
پاشانژاد، مشاهده صورت دارایی و مانده اوراق بر اساس آمار روزانه شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه را یکی دیگر از مزیت‌های معاملات آنلاین دانست.
وی افزود: علاوه بر این، امکان استفاده از همراه تریدر رضوی به منظور دسترسی به سامانه معاملات برخط از طریق تلفن همراه و تبلت وجود دارد.
پاشانژاد درباره نحوه استفاده از معاملات آنلاین خاطرنشان کرد: مشتریان برای استفاده از سامانه معاملات آنلاین می‌بایست مدارک هویتی از جمله شناسنامه و کارت ملی، مدرک تحصیلی دیپلم یا بالاتر از آن را به واحد آنلاین کارگزاری ارائه دهند.
وی ادامه داد: به علاوه مشتری می‌بایست در آزمون آشنایی با معاملات بورس نمره قبولی را نیز کسب کند و پس از تکمیل مدارک و اخذ نمره قبولی در آزمون از سوی مشتری، کارگزاری رضوی از طریق پیامک نسبت به ارسال نام کاربری و کلمه عبور به مشتری اقدام می‌کند.
مدیر عامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی افزود: در نهایت مشتری با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور پیامک شده برای وی می‌تواند وارد سامانه معاملات آنلاین شرکت کارگزاری رضوی شده و از خدمات آن استفاده کند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید