شیر بطری رضوی در فروشگاه‌های مشهد و تهران عرضه می‌شود

۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۲:۲۳
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی گفت: شیر بطری رضوی از آبان ماه جاری به بازار فروش عرضه می‌شود.

سید مهدی طالبیان در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: شیر بطری رضوی به صورت پرچرب، کم چرب و طعم‌دار در اوزان یک لیتری و 200 سی‌سی به بازار عرضه خواهد شد.
وی ادامه داد: تولید و عرضه محصولات لبنی رضوی با بسته‌بندی بطری با رویکرد افزایش جذب شیر خام و تولید محصولاتی با کیفیت بالاتر توسط این مجموعه انجام شده است.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی افزود: راحتی مصرف شیر بطری در مقایسه با شیر بالشتکی برای مصرف‌کنندگان یکی دیگر از اهداف شرکت از تولید محصول مذکور بوده است.
وی با اشاره به جنس بطری‌های شیر این شرکت تصریح کرد: این بسته‌بندی‌ها از جنس PET می‌باشد که ضمن شفافیت و سبک بودن، از ویژگی‌هایی همچون استحکام بالا، جذب پایین عطر و طعم، ظاهر زیبا و دسترسی آسان‌تر برخوردار است.
طالبیان ادامه داد: این ویژگی‌ها باعث شده تا جنس PET انتخابی مناسب برای ساخت بطری‌های بسته‌بندی تبدیل شود.
وی گستره فروش شیر بطری رضوی را در وهله نخست، فروشگاه های زنجیره ای محصولات غذایی شهرهای مشهد و تهران عنوان کرد.
طالبیان درباره مزیت های شیر بطری خاطرنشان کرد: این محصول با درصد چربی‌های مختلف داخل بطری بسته‌بندی شده و مصرف آن راحت‌تر از شیر بالشتکی است.
وی ادامه داد: همچنین به علت نوع بسته‌بندی، این محصولات از شیرهای استریل یک لیتری ارزان‌تر بوده و امکان خرید برای اقشار کم درآمد نیز وجود خواهد داشت.
طالبیان با تأکید بر کیفیت بالای محصولات تولیدی شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی گفت: این کیفیت به گونه‌ای می‌باشد که گاهی برخی از فاکتورهای شیر و محصولات تولیدی در شرکت، از استانداردهای ایران نیز فراتر بوده است.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی اضافه کرد: محصولات این شرکت از شیر خام با کیفیت تولید شده در دامداری‌های صنعتی مزرعه نمونه تهیه می‌شود که خود گواه بر کیفیت بالای محصولات است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید