نمایش ویژه فیلم «منطقه پرواز ممنوع» توسط خادمیاران رضوی برای نوجوانان کاشانی

۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۶:۳۲
خادمیاران دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان خودکفایی، استکبارستیزی، کار و تلاش جهادی را با اکران ویژه فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» برای پسران و دختران نوجوان کاشانی تبیین کردند.

به گزارش آستان نیوز از کاشان، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کاشان به خبرنگار ما گفت: کانون خادمیاری خانواده و تشکل های بانوان این دفتر فیلم «منطقه پرواز ممنوع» پر مخاطب‌ترین فیلم جشنواره کودک و نوجوان اصفهان و دارنده جایزه بهترین بازیگر این جشنواره را در روزهای جمعه و شنبه ۱۷ و ۱۸ آبان برای نوجوانان کاشانی نمایش داد.
حجت‌الاسلام مهدی بصیرتی، با اشاره به اینکه فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» روایتگر داستان سه نوجوان است که در حین آماده شدن برای مسابقه ساخت پهپاد، با پیدا شدن یک یوزپلنگ در حوالی محل زندگیشان، وارد مسائل و درگیری‌های مختلف و مهیجی می‌شوند، گفت: در این فیلم مفاهیمی همچون خودکفایی، مبارزه با استکبار، کار و تلاش جهادی و ... که تا به حال برای این سن در سینمای ایران گفته نشده و یا کمتر گفته شده است برای نوجوان تبیین و همزاد پنداری می شود.
وی گفت: دغدغه های نوجوانان از زبان خودشان و دنیای آن‌ها نه از زبان والدین و دغدغه هایشان در فیلم روایت می شود که همین نکته عامل همزادپنداری خوب نوجوان با فیلم می شود.
حجت‌الاسلام بصیرتی، در ادامه برگزاری برنامه های مختلف کانون خانواده و تشکل های بانوان این دفتر نمایندگی را با عنوان «فیروزه نشان ها» یادآور شد و گفت: این برنامه‌ها در قالب جشن های میلاد، برنامه های جذاب دخترانه، شادیانه دختران خورشید، پویش فرشتگان سرزمین، شگفتانه اکران اختصاصی فیلم «شبی که ماه کامل شد»، برگزاری نمایشگاه و مسابقه تاکنون اجرا شده است.
حجت‌الاسلام بصیرتی افزود: تشویق و ترغیب دختران نوجوان به حفظ ارزش ها و شعائر اسلامی، تقویت بنیان خانواده و فرهنگ عفاف و حجاب از دیگر اهداف ویژه برنامه های این کانون خادمیاری است.

 
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید