فعالیت 9 شعبه شرکت کارگزاری رضوی در سطح کشور

۱۳۹۸/۰۸/۱۹ - ۱۵:۴۰
مدیرعامل شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی از فعالیت 9 شعبه شرکت کارگزاری رضوی در سطح کشور خبر داد.

یوسف پاشانژاد در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: شرکت کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی به غیر از دفتر مرکزی، در 8 شهر دیگر شامل کرج، مشهد، قم، اردبیل، تبریز، کیش، اصفهان و بیرجند نیز شعبه دارد.
وی ادامه داد: کارگزاری رضوی همچنین در شهرستان مبارکه دارای نمایندگی است.
مدیرعامل کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی افزود: آخرین شعبه شرکت در بیرجند و سال 1393 تأسیس شده و طبق تصمیمات اخذ شده، توسعه معاملات آنلاین و الکترونیک به جای توسعه فیزیکی مد نظر قرار گرفته است، لذا شرکت در حال حاضر برنامه‌ای برای افزایش تعداد شعب خود ندارد.
وی با اشاره به خدمات ارایه شده در این نمایندگی‌ها خاطرنشان کرد: تمامی شعب زیرمجموعه شرکت، دارای سیستم معاملات نامک است.
پاشانژاد ادامه داد: در شعبه‌های مذکور، مکانیسم کامل معامله اوراق بهادار شامل، احراز مشتریان، گرفتن کد بورسی، کامل کردن مدارک خرید و فروش و در نهایت انجام معامله انجام می‌شود.
وی با اشاره به مشتریان شعبه‌های شرکت کارگزاری رضوی در سطح کشور گفت: در حال حاضر بالغ بر 5 هزار نفر مشتری با شعب کارگزاری رضوی در ارتباط هستند.
پاشانژاد درباره نحوه تعامل این شرکت با شعب خود تصریح کرد: شعب علاوه بر زمینه معاملات، در زمینه مالی نیز به طور روزانه با شرکت کارگزاری رضوی در تعامل هستند.
مدیر عامل کارگزاری بورس اوراق بهادار رضوی در پاسخ به این سوال که برای افزایش کارایی و عملکرد شعب شرکت چه برنامه‌هایی در دستور کار دارید؟ گفت: در این راستا آموزش نیروهای کارگزاری در تمامی شعب مد نظر است.

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید