کرسی تلاوت رضوی در تربت‌جام برگزار شد

۱۳۹۸/۰۸/۲۰ - ۱۷:۱۲
به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت کرسی تلاوت رضوی در تربت‌جام برگزار شد.

حجت‌الاسلام سیدمسعودمیریان مدیر مرکز قرآن کریم آستان رضوی در گفت‌وگو با آستان نیوز اظهار کرد: به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی کرسی تلاوت رضوی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت محمد مصطفی(ص) و گرامیداشت هفته وحدت برگزار شد.
وی افزود: این محفل نورانی با حضور قاریان بین‌المللی استاد حاج حامد علیزاده و استاد علیرضا رضایی و جمع کثیری از علمای اهل سنت و شیعه همراه با اجرای گروه تواشیح و هم‌خوانی سیره النبی(ص) برگزار شده است.
میریان ادامه داد: کرسی تلاوت رضوی تربت‌جام با همکاری موسسه آموزش عالی وحدت، دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان خراسان رضوی و ستاد برگزاری کرسی تلاوت رضوی تربت‌جام در مسجد محمدیه اهل سنت این شهرستان اجرا شد.
مدیر مرکز قرآن کریم تصریح کرد: هدف از برگزاري كرسي تلاوت رضوی را معطر کردن روح جامعه با رایحه آیات نورانی و افزایش سطح معرفتی و علمي قاريان قرآن کریم است.
میریان با اشاره به اینکه کرسی‌های تلاوت باعث ترغيب نسل جوان و نوجوان به مفاهيم قرآني می‌شود، خاطرنشان کرد: از برکات مهم برگزاری این محافل فهم کلام الهی، دست‌یابی به اهداف قرآنی و عمل به مضامین قرآن کریم و مهر ورزیدن به آن است.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید