عرضه محصولات لبنی رضوی در 30 شهر کشور

۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۰:۱۴
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی از عرضه محصولات تولید شده توسط این کارخانه در 30 شهر کشور خبر داد.

سید مهدی طالبیان در گفت و گو با آستان نیوز بیان کرد: در حال حاضر 30 شهر در قالب 11 استان در سطح کشور به عنوان عاملان فروش محصولات لبنی رضوی فعالیت می‌کنند.
وی با اشاره به فعالیت تعداد 2 نماینده انحصاری در شهر مشهد تصریح کرد: تعداد عاملین فعال در 12 منطقه سطح شهر مشهد، 3 هزار و 326 عامل بوده است.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی ادامه داد: همچنین تعداد عاملین فعال در شهرهای استان‌های مختلف کشور، 30 عامل فعال فروش می‌باشد.
وی درباره تعداد مشتریان محصولات لبنی رضوی در سازمان‌های مختلف گفت: این شرکت 100 مشتری فعال در حوزه ارگان‌ها، سازمان‌ها و... دارد.
طالبیان ادامه داد: ضمن این که محصولات شرکت در 76 فروشگاه زنجیره‌ای در سطح کشور به عموم عرضه می‌شود.
وی با اشاره به اقدامات برنامه‌ریزی شده و در حال اجرا توسط شرکت لبنی رضوی برای افزایش تعداد عاملان فروش در سال جاری بیان کرد: تدوین و اجرای برنامه انجام تحقیقات بازاریابی با هدف شناسایی عاملان جدید فروش در شهر‌های استان های مختلف از جمله این موارد به شمار می‌رود.
طالبیان ادامه داد: علاوه بر این، می‌توان عقد قرار داد با ارگان‌ها، نهادها، کارخانجات و سازمان‌های دولتی و نظامی در راستای تأمین محصولات مورد نیاز آن را نام برد.
وی گسترش تعداد فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سطح کشور به منظور افزایش مشتریان و همچنین توسعه سهم بازار را یکی دیگر از برنامه‌های در دستور کار شرکت لبنی رضوی در سال جاری عنوان کرد.
مدیر عامل شرکت فرآورده‌های لبنی رضوی تأکید کرد: با توجه به حسن سابقه، ارزش برند و دلبستگي مصرف‌كنندگان محصولات رضوي، این شركت براي قرار گرفتن در مسير رشد، توسعه و بهبود مستمر در عرصه توليد و فروش فرآورده‌هاي لبني و همچنین افزايش جلب اعتماد و رضايت مشتريان، چشم‌انداز پنج ساله خود را كسب بالاترين سهم بازار و تبديل شدن به شركتی برتر در استان‌هاي خراسان بزرگ قرارداده است.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید