مساجد و بقاع متبرکه استان کرمان، میزبان عاشقان امام رضا(ع) در طرح «چهارشنبه‌های رضوی»

۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۱:۱۵
طرح «سلام بر امام» چهارشنبه‌های هر هفته با هدف تعمیق روابط معنوی و عاطفی مردم با امام رضا(ع) و ترویج سنت و سیره آن امام همام برگزار می شود.

به گزارش آستان نیوز از کرمان، محمدرضا اخضمی مسئول امور خادمیاری دفتر آستان قدس رضوی در استان کرمان با اشاره به برگزاری طرح فرهنگی، خدماتی «چهارشنبه‌های رضوی» در مساجد و بقاع متبرکه شهرستان کرمان گفت: اجرای این طرح فرهنگی از دهه کرامت آغاز شده و هر چهارشنبه در یکی از مساجد یا بقاع متبرکه شهرستان برگزار می‌شود.
وی هدف از برگزاری طرح «سلام به امام» را تعمیق روابط معنوی و عاطفی مردم با امام رضا(ع) و ترویج سنت و سیره آن امام همام بیان کرد و افزود: نتیجه‌ این اقدام مبارک، خدمت‌رسانی خالصانه به محرومان جامعه است.
مسئول امور خادمیاری دفتر آستان قدس رضوی در کرمان ابراز کرد: همزمان با هفته وحدت، طرح چهارشنبه‌های رضوی نیز به شکل ویژه‌ای برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: قرائت آیاتی از کلام‌الله مجید، بیان فضائل اهل ‌بیت و حضرت علی‌ بن موسی‌الرضا(ع) توسط فضلای حوزه علمیه آغازگر برنامه‌های طرح سلام به امام است که با قرائت زیارت امین‌الله، صلوات خاصه امام رضا(ع)، مدیحه‌سرایی ذاکران اهل ‌بیت عصمت و طهارت و پرچم‌گردانی و تبرک‌جویی عاشقان از پرچم مطهر امام رضا(ع) ادامه می‌یابد.
محمدرضا اخضمی از همکاری کانون‌ خادمیاری محله‌ای و امور مساجد، خادمیاران کانون تبلیغی و خادمیاران مداحی در برگزاری مراسم معنوی چهارشنبه‌های رضوی تقدیر کرد و افزود: ظرفیت عظیم و مردمی خادمیاران رضوی، اهداف آستان قدس رضوی را در رفع محرومیت از جامعه محقق خواهند کرد.
مسئول امور خادمیاری دفتر آستان قدس رضوی در کرمان یادآور شد: همزمان با برگزاری طرح سلام بر امام، خادمیاران کانون‌های مشاوره حقوقی، سلامت، خانواده، تعلیم و تربیت، امور بانوان و کانون شهدا نیز به ارائه خدمت می‌پردازند.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید