ارائه جدیدترین و پرفروش ترین آثار به نشر در نمایشگاه کتاب مشهد

۱۳۹۸/۰۸/۱۶ - ۱۳:۰۰
در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب مشهد، جدیدترین و پرفروش‌ترین آثار به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در معرض دید علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی قرار گرفت.

مدیر عامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در گفت‌و گو با آستان ‌نیوز گفت: این انتشارات با ارائه 872 عنوان کتاب در دو بخش کودک و نوجوان، بزرگسال و عمومی در بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی مشهد حضور یافت و به ارائه جدیدترین و پرفروش‌ترین آثار در در حوزه‌های دین و معارف اسلامی، سبک زندگی ایرانی و اسلامی، ارزش‌های نظام ولایی، گفتمان انقلاب اسلامی و... پرداخت.
حسین سعیدی با اشاره به اینکه در مدت برگزاری این نمایشگاه غرفه‌های به‌نشر با استقبال گسترده مخاطبان همراه بود و بخشی از آثار به‌نشر فروش بسیار خوبی داشتند، افزود: «اوسنه گوهرشاد»، «سلمان فارسی» از مجموعه کتاب‌های زندگی پرافتخار، «تا ابد با تو می‌مانم»، « 25 اشتباه والدین در تربیت فرزندان»، «سید بغداد»، «موقف»، «مادرانه، روزشمار بارداری»، «یک روایت معتبر درباره بهاییت در دوره پهلوی»، «دعبل و زلفا»، «باد یمانی»، «امام رضا(ع) و کرامت انسانی»، «امام رضا(ع) و زندگی» و... از پرفروش‌های به‌نشر در بخش بزرگسال بودند.
وی با اشاره به آثار پرفروش بخش کودک و نوجوان گفت: مجموعه «قصه ما مثل شد»، مجموعه «قصه‌های احکام برای کودکان»، مجموعه «قصه‌های حنانه»، «داستان‌های شکرخدا»، مجموعه قصههای «کی بود کی بود» جزء پرفروش‌های بخش کودک و نوجوان به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) در نمایشگاه کتاب مشهد بود.
مدیر عامل به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) با اشاره به عرضه قرآن و ادعیه در قطع و چاپ‌های جدید و متنوع یادآور شد: امسال قرآن‌های رنگی با کیفیت برتر در چهار قطع وزیری، رقعی، جیبی و نیم جیبی با رنگ‌های متنوع با رسم الخط عثمان طه بسیار مورد استقبال علاقه‌مندان قرار گرفتند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید