حضور نمایندگان آستان قدس رضوی در منازل 50 خانواده شهید اهل سنت تربت جام

۱۳۹۸/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۲
همزمان با هفته وحدت، مدیران دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان رضوی به همراه خادمیاران امام رضا(ع) و مسئولان ارشد محلی در تربت جام از خانواده های شهدای اهل سنت تجلیل کردند.

به گزارش آستان نیوز از تربت جام، امین بهنام، مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی به دیدار خانواده شهدا غفوری، چراغ آخر، خوبزاد و ضربی رفت و با تاکید بر اینکه خانواده شهدا چشم و چراغ این کشور هستند و شهدا به خاطر حفظ کیان و خاک این کشور جانشان را در کف دست تقدیم کردند، گفت: در دفاع مقدس همه مردم ایران با هر فکر و عقیده و با هر مذهبی به استکبار جهانی نشان دادند که برای دفاع از انقلاب و ارزش‌های آن با هیچ کس تعامل ندارند و این رشادت و غیرت و انقلابی گری اکنون به نسل چهارم انقلاب نیز منتقل شده است؛ چرا که جوانان ما میراث دار شهدای ما هستند.

https://file.razavi.ir/portal-pub/inline-images/vvftomwloxmrx2cr3j81dvcp4gy5gjk3.jpg
همچنین نمایندگان آستان قدس رضوی طی این سفر، با حضور در منازل آسیب دیده از سیل چند روز گذشته از وضعیت خانوارهای ساکن در مسیر سیل بازدید و هدایا و تعدادی لوازم منزل از سوی آستان قدس رضوی را به آنان اهدا کردند.

https://file.razavi.ir/portal-pub/inline-images/qfl6qb3ooawgz9juzioxiys4in4pxnf3.jpg
شایان ذکر است، مدیران نمایندگی آستان قدس در ادامه برنامه‌های سفر خود به تربت جام، به همراه خادمیاران رضوی با حضور در محفل نورانی تلاوت قرآن کریم که از سوی آستان قدس رضوی با همکاری شبکه قرآن و معارف سیما در محل مسجد محمدیه شهرستان برگزار شد، حضور پیدا کردند.

https://file.razavi.ir/portal-pub/inline-images/w7mldny3fxicbaxnsbtquhgho9k43m06.jpg

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید