تئاتر «ستاره میترا» به روی صحنه رفت

۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۲:۱۵
تئاتر «ستاره میترا» در فروشگاه مرکزی کتاب و محصولات فرهنگی به‌‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) به روی صحنه رفت.

به گزارش آستان ‌نیوز به مناسبت هفته کتاب، نمایش «ستاره میترا» ویژه بانوان شب گذشته در فروشگاه مرکزی کتاب و محصولات فرهنگی به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی) واقع در خیابان امام خمینی(ره) روبه‌روی باغ ملی با استقبال خوب دانش‌آموزان مشهدی به تهیه‌کنندگی شبکه دانش‌آموزی کتاب به‌نشر(کتاباران) و کارگردانی آتنا حسین‌پور به نمایش در آمد و فاطمه نعمت‌زاده طراح گریم و لباس، حمیده فیاض طراح نور و صدا، محدثه عبدالهی‌نژاد طراح پوستر فاطمه صمدی، زینب غلامی، زهرا آفتابی، حنانه آخوندزاده، زینب صابری و زهرا شریفی به عنوان بازیگران در این نمایش ایفای نقش کردند.
نمایش «ستاره میترا» برگرفته از کتاب «من ستاره میترا هستم» از مجموعه کتاب «لاله‌های نوجوان» است که توسط به‌نشر(انتشارات آستان قدس رضوی‌) چاپ و منتشر شده و روایت بخشی از زندگی شهید 14 ساله‌، زینب کمایی اهل آبادان یکی از 17 هزار شهید ترور به دست منافقان است.
لازم به یادآوری است، روزهای پنج شنبه و جمعه مصادف با 23 و 24 آبان نیز ساعت 9:30 و ‌17:30 نمایش «ستاره میترا» اجرا خواهد شد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو این برنامه می‌توانند نام و نام خانوادگی خود را به شماره‌ 09337963780 پیامک کنند.

برچسب ها:
پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

HTML محدود